RE: Děti na podzim říjen-listopad

7.10.2011 (13:09) #890206 p PeťulaRegistrovaný uživatel Na kontrolu jsem do nemocnice objednana 13.10 v 10.50mám jít na monitor a pak poradna.Stále jezdím autem a jen čekám kdy přítele napadne,že by mohl jezdit na kontroly se mnou-jsem soběstačná ženská. No chtěla jsem si tam sednout na bobek jak už mě boleli nohy,ale to bych se asi […]

#890206
p Peťula
Registrovaný uživatel

Na kontrolu jsem do nemocnice objednana 13.10 v 10.50mám jít na monitor a pak poradna.Stále jezdím autem a jen čekám kdy přítele napadne,že by mohl jezdit na kontroly se mnou-jsem soběstačná ženská.

No chtěla jsem si tam sednout na bobek jak už mě boleli nohy,ale to bych se asi blbě zvedala.ta druhá mamina té taky boleli nohy-chodidla tak říkala partnerovy,že si snad sundá boty.
Jó ať žíjí neomalenci,ale boží mlýny melou pomalu ale jistě.Ale chtěla bych být u toho kdyby až bude mít větší pupík ta jeho manželka a musela by tam taky stát a třeba já tam byla s prckem v košíku a přítel se mnou(chodí tam i děti na utz)tak jestli by něco říkal-jestli bychom paní nepustili sednout.No možná bych si rýpla já když mě tenkrát nepustil sednout když jsem byla na rozsypání.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist