RE: Miminka – srpen 2011

27.9.2011 (10:43) #883258 AnonymHost Kačko, mám právě kamarádku, která má o 5 dní mladšího kloučka a jim řekli, že přibývá moc rychle. On by jedl tak po 2h. Takže se mají snažit oddalovat krmení, i když pláče hlady :(.Naštěstí když je malá svelčená, tak je zatím tak akorát, jen malé faldíky na stehýnkách, což holčičky […]

#883258
Anonym
Host

Kačko, mám právě kamarádku, která má o 5 dní mladšího kloučka a jim řekli, že přibývá moc rychle. On by jedl tak po 2h. Takže se mají snažit oddalovat krmení, i když pláče hlady :(.
Naštěstí když je malá svelčená, tak je zatím tak akorát, jen malé faldíky na stehýnkách, což holčičky mívají a pak ty její tvářičky, vždycky po krmení baculaté jak u křečka :). Ale období, kdy chtěla po 2h, už vymizelo. Začínáme mít docela řád ..v 8, 11, 14, 17, 20, 2, 5, 8 …tak nějak +/- … když to někde zkrátí, tak pak zase dýl nechce. Strašně by se mi líbilo, kdyby vynechala tu 5tou ranní :). Ale pořád nám celé krmení trvá tak 5-10 min. Rozhodně už nemám strach, že by si vytahala málo :).
Jo, fotka s vínem. To tatínek popíjí to nejlepší, co máme ve vinotéce. Statečně likviduje naše zásoby, co jsme si přivezli z Německa (z mosely a rýnu) těsně předtím, než se nám podařilo stvořit malou. Tehdy jsme na výletě v Cáchách v katedrále zapálili svíčku, aby se to už konečně po dlouhé době povedlo a ono to zrovna vyšlo.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist