RE: Miminka – srpen 2011

18.8.2011 (15:40) #882888 AnonymHost Raduš, určitě je taky rozdíl, jestli mimčo pije po 2 nebo 4 hodinách, po 2h mu třeba může těch 10min stačit, po 4h bych o tom pochybovala. Navíc ta poradkyně reagovala na náš dotaz k tehdy 2týdenímu miminku, u starších to bude asi jinak. Náš malý začal dobu kojení protahovat, naposledy […]

#882888
Anonym
Host

Raduš, určitě je taky rozdíl, jestli mimčo pije po 2 nebo 4 hodinách, po 2h mu třeba může těch 10min stačit, po 4h bych o tom pochybovala. Navíc ta poradkyně reagovala na náš dotaz k tehdy 2týdenímu miminku, u starších to bude asi jinak. Náš malý začal dobu kojení protahovat, naposledy pil 30 minut, trochu u toho podřimoval, ale tahal pořád. Na dnešek spal zase vzorně, v devět dopil, pak ve dvě a pak až ráno v půl šestý. Já jsem poprvé zalehla v devět s ním a nemělo to chybu, byla jsem v ty dvě ráno odpočatá a nechodila jsem tu jak bludná ovečka. Už jsem vypozorovala, že ať jde malý spát kdykoli a v noci se budí jednou nebo dvakrát, tak vstává na krmení mezi pátou a šestou. To je super, protože manžel vstává v 6 do práce a tak ho nebudíme moc brzo. V noci mě malý budí jen kníkáním a „povídáním“, už se hrozně dlouho nestalo, že by hlad v noci projevoval pláčem.
Prdíčky nás trošku trápí, ale není to nic vážného, stačí pochovat a uklidní se. Naštěstí se mu prdíky dobře uvolňují i bez kapiček, poprdává si i během kojení nebo přebalování. Snad to takhle vydrží.
Raduš, máš úplně úžasnou fotku vysmátého miminka. Náš Maxík má také takovou, je k sežrání a já jsem si jí dala jako tapetu do PC. Už jsem zjistila, že ho dokáží rozesmát pusinky na holé bříško při přebalování. Dneska jsem byla na krvi a vzala jsem si malého do ordinace v náručí, protože začal v kočárku pofňukávat a já bych s kočárkem dovnitř nezajela. Laborant proti tomu nic neměl a začal na Maxíka mluvit. A ta potvůrka mrňavá mu věnovala dva takové vysmáté úsměvy, že ho to samotného překvapilo.
Nikdy bych nevěřila, že malé miminko v kočárku může všude způsobit takové pozdvižení a všichni se nad ním budou rozplývat (i úplně cizí lidé).

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist