RE: Porod v září?

6.7.2011 (0:18) #886476 p peťka81Registrovaný uživatel Tak máme první pračku za sebou, toho je už teď nějak moc 😀 A právě jsem dodělala svůj porodní plán, kdybyste si ho chtěla některá z vás přečíst, eventuálně i poopravit a použít ve vaší porodnici, napište mi na petra@topdive.cz a já vám ho zašlu. Vycházela jsem z internetu […]

#886476
p peťka81
Registrovaný uživatel

Tak máme první pračku za sebou, toho je už teď nějak moc 😀

A právě jsem dodělala svůj porodní plán, kdybyste si ho chtěla některá z vás přečíst, eventuálně i poopravit a použít ve vaší porodnici, napište mi na petra@topdive.cz a já vám ho zašlu. Vycházela jsem z internetu a knížek, chci porodnici informovat předem, ať ví, jaké jsou mé pocity.

Katy, moc ti to sluší a opravdu dávej pozor na přetížení organismu. Já se musím přiznat, že už není dne, kdy bych si po obědě nezalezla do postele a musím říct, že se pak cítím skvěle odpočinutě.

Mony, tak jsem slyšela o tom, že když už jeden porod byl císařem, druhý porod je automaticky. Ale asi už to není jako dříve a budeme ti držet palečky, aby jsi mohla rodit spontánně přirozeně. Moje švagrovka má 3 císaře a to ji po druhém už vůbec 3.těhotenství nedoporučovali. Ale moc si 3. přáli, tak se do toho pustili a malý už má 2 roky, je to čipera.

Nikýsek poslední 1,5 hod pěkně vyvádí, jdu si s ním na chvíli hrát, takže odkládám PC a přeji vám všem krásný zbytek večera a dobrou noc.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist