RE: Přemýšlím o miminku :-)

22.9.2010 (9:50) #841856 AnonymHost Zdravím dámy,🙂 .Jak jsem pročítala veše príšpěvky, jsou snad všechny pozitivní. Mě se syn narodil 2měsíce pře dvacatýn rokem. Byla jsem mladá…tehdy jsem si to nepřipouštěla, ale nyní s odstupem 8 let, to vidím jinak. Vůbec jsem nevěděla, do čeho jdu, jak se můj…náš život změní, a že vše nebu tak, […]

#841856
Anonym
Host

Zdravím dámy,
🙂 .Jak jsem pročítala veše príšpěvky, jsou snad všechny pozitivní. Mě se syn narodil 2měsíce pře dvacatýn rokem. Byla jsem mladá…tehdy jsem si to nepřipouštěla, ale nyní s odstupem 8 let, to vidím jinak. Vůbec jsem nevěděla, do čeho jdu, jak se můj…náš život změní, a že vše nebu tak, jak jsem si představovala:( .S přítelem jsme neměli žádné zázemí, tak jsme se nakonec rozhodli nastěhovat k jeho rodičům, u našich byl stále plnej dům, mám ještě 2 mladší sourozence.
Nastěhování proběhlo v pohodě, sice jsmemuseli udělat malé stavebníúpravy, ale šlo to. Jenže bydlet s chýní nebyl žádnej med. Sice jsme měli společnou jen koupelku wc a chdbu, ale nedělalo to dobrotu. Pořád jsme se hádali o úklid, ten to dělal tak druhý onak…Nakonec nás v noci, den pře 1. narozeninama syny, tchán vyhodil. Tak jsme šly, za což jsem byla i částečně ráda. Jenže kam chcete v noci jít? Tak jsme šli k mojim rodičům,kde jsme spolu zůstali další 1,5 let. Synovi tehdy bylo 2,5 roku, když od nás přítel nečekaně odešel, a už se nikdy nevráti. Zůstala jsem na vše sama bez peněz u rodičů, zklamaná láskou a zradou přítele. Abychom nezůstali úplně bez příjmu začala jsem brigádně pracovat. Syn byl ještě malý, do školky ho zatím nevzali, tak mi ho pomáhal hlídat můj táta. Byl skvělá chůva synek ho měl jako vzor…jako tátu. V té době, kdy jsem zůstala sama jsem litovala, že jsem se všeho vzdala kvůli příteli i miminku, ale zvládli jsme to. Ted je mi 28 mám 3 měsíční holčičku a jsme štastná rodina. Syn má nového tátu, který ho má rád má sestru, i když si přál brášku:D .
A abych se konečně dostala k danému tématu této diskuze…. pokud není zázemí a nějaká jistota nedoporučovala bych mít děti. Už bych si to asi důkladně rozmyslela mít tu možnost znovu. Nynější mateřskou i těhotenství jsem si užila mnohem více a cítím se více jako máma vše si užívám a jsem v pohodě. S 1. DÍTEM BYCH POČKALA ASPON DO 24-25LET, KDYBY TO ŠLO VRÁTIT. Neměli byste se unáhlovat a je důležité o těchto věcech mluvit s partnerem, co by bylo kdyby…………..já tomu říkám mapovat terén pro rodičovství.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist