RE: Přišla jsem o to

9.1.2011 (0:13) #841660 AnonymHost Tak teď jsem přijela z práce hned šup sem.Já jsem na holku používala použitý věci a i dokonce věci po nás.jako dupačky,košilky,tepláky,svetry. Samozřejmě jsme vyházely takový hnusný.my bydlíme na vesnici a máme velký dvůr a tepláky ty byly věčně špinavý když bylo bláto takže toho nelituji,že naše děti(ségry taky)nosily věci po […]

#841660
Anonym
Host

Tak teď jsem přijela z práce hned šup sem.
Já jsem na holku používala použitý věci a i dokonce věci po nás.jako dupačky,košilky,tepláky,svetry. Samozřejmě jsme vyházely takový hnusný.my bydlíme na vesnici a máme velký dvůr a tepláky ty byly věčně špinavý když bylo bláto takže toho nelituji,že naše děti(ségry taky)nosily věci po nás.A taky si myslím,že tomu prckovi je úplně jedno jestli je v novým overalku nebo jen v dupačkách s košilkou obnošeným hlavně,že je nakrmeno v teple a přebaleno.Mě ani nebude vadit když dám klukovi červený tirko nebo dupačky a holce modrý. Co koupím nového je asi něco do poradny ikdyž uvidím co se my doma sejde,když bude mít ségra v červnu a Přítelův bratránek mají teď sedmy měsíční holčičku-Barunku tak třeba půjčí. Já jsem na půjčený,ale vlastně i na svoje věci dost opatrná. Nejvíce používám kterých mi tak není líto a kdyba se přeci jen něco stalo tak koupím nové a omluvím se.
Přítelovi jsem říkala,že se o toho prcka budu bát a že ho nikomu nepůjčím(hlavně teď po takové události) a on,že jestli bude po něm tak budu ráda,že se ho na chvíly zbavím. No možná později až bude větší,ale hned ne.
No tak si myslím,že na to přítel zapoměl,dost zapomíná,ale uvidíme.
Přemyšleli jste o jménech? Mě se líbil Mikuláš -Miky,ale přítelovo příjmení končí na ř a to by nešlo.Včera mě napadla myšlenka co kdyby mělo dítě dvě jména Mikuláš Adam. Dále se mi líbí Daniel,Matěj,Štěpán,Šimon,Maxmilián-Max,Nikola.A holčičí se my líbí Emma,Ella,Nika.Po sobě dávat nechci-to je potom velká Petra a malá Petra-to ne. Taky jsem vybírala jméno kde není R co kdyby ráčkovalo.
Dneska jsem se ptala v práci po jedný známý a oni mi řekly že je těhotná-2-3měsíc. Chudák taky si vytrpěla.Byla na čtvrtým umělým oplodnění a musely ji dvě vzít-ujmuly se ji 4.Je to na jednu stranu štěstí a na jednu stranu se rozhodni,který dát pryč,to je hrozný.

Zatím pa,jdu spinkat a ráno do rachoty.Nevím jak u vás,ale tady lidi dělají jako kdyby byli další vánoce-šíleně nakupují a tráví v Kauflandu celý odpoledne a děti tu fňukají,že je to nebaví.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist