RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

24.7.2012 (9:34) #879461 AnonymHost Děkuji za přání k narozeninám, já si ale nepamatuji, jak jdete v srpnu za sebou :S Hodtě sem odkaz na tu naší slavnou tabulku, ať si to z ní můžu poznamenat. Děkuji!!!Maxík chodí spát v 21h (nebo chvilku před) a budí se pravidelně v 6h, dneska v 5.55h a už není […]

#879461
Anonym
Host

Děkuji za přání k narozeninám, já si ale nepamatuji, jak jdete v srpnu za sebou :S Hodtě sem odkaz na tu naší slavnou tabulku, ať si to z ní můžu poznamenat. Děkuji!!!
Maxík chodí spát v 21h (nebo chvilku před) a budí se pravidelně v 6h, dneska v 5.55h a už není šance ho přemluvit k tomu, aby spal déle. Takže v noci chrní devět hodin a přes den dvě spinkání, každé 1-1,5h, někdy kratší, ale někdy i 2h. Ale přes den ho určitě budit nebudu, nechci to rozhodit celé. Takže jsem ranní ptáče i o víkendu.
13m2 mi nepřijde jako malý pokoj, Maxík bude mít tak 9m2, ale chápu že na lunapark je to malé 🙂 Max má hrací kout v obýváku, takže se snad do pokojíku vejde.
Současný největší úspěch je asi to, že Maxík začíná stavět, dřív jen boural. K narozeninám dostal barevné „kalíšky“, které pasují do sebe nebo se dají na sebe stavět. Tak je buď dává jeden do druhého nebo se pokouší stavět na sebe. A velkou zábavou je také vyndavat z bedýnky plyšáky a pak je tam zase vracet – vyndá dva, vrátí jednoho, zase ho vyndá + několik dalších, zase něco vrátí. Vaše děti to určitě dělají už dlouho, ale u nás je to novinka a moc mě to těší, že zase pokročil ve vývoji.
Leni, fotky Eli super, ta je tak okatá, že na ní budou letět všichni kluci z širokého okolí. Podle fotek mi přijde, že je asi tak štíhlá jako Max, tak to s námi zas tak hrozné není.
Misho, to jsem vůbec nevěděla, že se dělají dětské přilbičky – zase jsem o něco chytřejší. Seb zvládá odrážedlo v pohodě a na čerstvém vzduchu se mu evidentně dobře spalo 😀

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist