RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

15.12.2010 (8:17) #872651 AnonymHost 🙂 Tak to je pěkný skutek. S tím vozením po zadku jsi mi připomněla, jak jsem šla včera večer dom, zamyšlená, nastavenýho autopilota, tak najednou zjistím, že stojím v kopci uprostřed náramně vyleštěné klouzačky:D To jste mě měly vidět, když jsem si to uvědomila a jak pos…jsem se od tama sápala […]

#872651
Anonym
Host

🙂 Tak to je pěkný skutek. S tím vozením po zadku jsi mi připomněla, jak jsem šla včera večer dom, zamyšlená, nastavenýho autopilota, tak najednou zjistím, že stojím v kopci uprostřed náramně vyleštěné klouzačky:D To jste mě měly vidět, když jsem si to uvědomila a jak pos…jsem se od tama sápala pryč:)
Jinak se dneska cítím strašně divně. Jak nervozita před zkouškou. Žaludek v pozoru, mráz po zádech..A přitom mě dneska nic moc zvláštního nečeká, snad se to nevztahuje k těhu..
O porodnicích se asi můžu bavit jen s Anet, do Prahy teda fakt rodit nepojedu:D Jo a na tu vlažnou sprchu taky kašlu, tělo si prostě říká o tu teplou, alespoň teď v zimě, a když se v tom nebudu rachtat půl hodiny, tak to nebude tak zlý.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist