RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

5.4.2011 (12:52) #874273 b bonduelleRegistrovaný uživatel Misho, vždyť my jsme taky vyšktali skoro všechny jména 😀 . U nás to bude asi ještě na delší dobu, než se rozhodneme pro konkrétní jména. Možná až budeme vědět, jestli budeme mít holčičku nebo chlapečka, tak to půjde líp. Já teda taky nijak zdravě nejím, bohužel. Na sladký […]

#874273
b bonduelle
Registrovaný uživatel

Misho, vždyť my jsme taky vyšktali skoro všechny jména 😀 . U nás to bude asi ještě na delší dobu, než se rozhodneme pro konkrétní jména. Možná až budeme vědět, jestli budeme mít holčičku nebo chlapečka, tak to půjde líp.
Já teda taky nijak zdravě nejím, bohužel. Na sladký mám pořád chuť, ale ty plesnivý sýry, syrový maso si fakt odpustím. Jinak normální mazací sýry a plátkový jím, na tom myslím není nic špatného.
Z cukrovky Nelyn si hlavu nedělej. Mě bylo vysvětleno, že to není tím, co jíš. Někdy může mít těhule cukrovku a ani sladký vůbec jíst nemusí a naopak. Takže to teď neřeším a říkám si, že prcek si sám řekne, co mu dělá dobře.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist