RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

31.8.2011 (17:25) #876012 p PeťulaRegistrovaný uživatel Vcelko já taky jak přišla z porodnice tak na mě hned a kdy druhý.Já byla ještě rozbolavěná z prvního porodu a hned další.To bych jim vypálila mezi oči.Říkala jsem časem,ale kdy by to mělo ýt to nevím.A já to každého věc mít tolik dětí na kolik se cítí.Já bych […]

#876012
p Peťula
Registrovaný uživatel

Vcelko já taky jak přišla z porodnice tak na mě hned a kdy druhý.Já byla ještě rozbolavěná z prvního porodu a hned další.To bych jim vypálila mezi oči.Říkala jsem časem,ale kdy by to mělo ýt to nevím.
A já to každého věc mít tolik dětí na kolik se cítí.Já bych klidně ještě pak jedno,ale jak říká Raduš tak o jedno jsme přišli a ikdyž 35není nějaký věk už přeci jen to prožívám jinak než ve 24letech a je tu ten strach o to mimčo.Ikdyž nám vše teď vycházelo v pořádku-triple testy,screeningy,cukrovka,ale myslím si,že pokoušet ještě jednou se štěstí nemá-když dítě je v dnešní době boží dar.Jedna špatná a jedna dobrá šance tu byla a je tak to stačí.
Přítel by chtěl,teda říkál,že by chtěl dvě děti,ale myslím,že taky byl vykolejený s tím co nás potkalo a pokoušet se znova ho asi přešlo.

Jo a teď přítel přijel a říkal,že nějaký chlap bude chtít obložit barák palubkama nějakýma speciálníma a jestli by to bylo na konci října a on,že asi né,že se mu má okotit žena(hned jsem na něj spustila bandurskou-já a kotit,přirovnává mě ke kočkám a králikům,haha) a že pak by chtěl být až příjdu z porodnice spíše doma nebo jen na dílně aby mi byl k dispozici.No tak to mě překvapilo,protože já s tím vůbec nepočítala.Prý že se tu budu je ploužit než se dám dohromady.No bůch ví jak to bude,znáte chlapy naslibuji hory doly a pak skutek utek.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist