RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

31.8.2011 (15:18) #876008 r RadušRegistrovaný uživatel Jógo tak jedno dítko někumu stačí a jsou šťastní je to každého věc a proto nechápu některé lidi co řeší že má někdo jen jedno dítko. Mojeho brácha taky mají jen jedno prvně nemohli mít další ze zdravotních důvodů a pak se jim už nechtělo a jsou spokojení kluk […]

#876008
r Raduš
Registrovaný uživatel

Jógo tak jedno dítko někumu stačí a jsou šťastní je to každého věc a proto nechápu některé lidi co řeší že má někdo jen jedno dítko. Mojeho brácha taky mají jen jedno prvně nemohli mít další ze zdravotních důvodů a pak se jim už nechtělo a jsou spokojení kluk má už 16let.
Nám už taky 3 děti stačí 😀 já jsem šťastná a spokojená a přitom kolik lidí si do nás rýplo kdy bude čtvrté no sem jim řekla že to přenecháme těm co nemají a mladším. Někteří si zas rýpli posměvačně na mě jako proč že by porod byl hrozný no já mám na porod pěkný zážitek já si to užila a ten nádherný pocit mít malého hned po narození v náruči:)
…a tak nevím co rýpou… jsme to z mojim řešili co mají takové blbé narážky na čtvrté, že to fakt nechápem. Buď závist a nebo jsou hloupý a jednoduchého rozumu když tak rýpou!
Když bych byla mladší klidně ale člověk už to těhotenství prožíval v mém věku i ze strachem před rokem jsme o jedno mimnčo přišli v 10t tak jsem měla potom strach aby bylo všechno v pořádku a ten začátek těhu nikomu nepřeju pak nám nevyšli triple testy a ta těhu cukrovka před porodem strach aby vše bylo při porodu v pořádku jak semnou tak s mimčem i manžel se o nás bál když slyší člověk ty případy kdy to dobře nedopadlo.
No a nemám fakt potřebu to těm rýpalům říkat :@
A proto je to jen každého jeho rozhodnutí kolik má dětí a nemám ráda když to druzí rozebírají a rýpou 8o|

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist