RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

12.4.2011 (11:55) #874360 v vcelka_13265Registrovaný uživatel Peťulo, koukám to sis teda užívala, tak hlavně že ti nemuseli dělat punkce, to mi dělali asi v šestnácti celé léto, takže žádný koupání na koupalištích a tak, no paráda to byla.S těma lékama mi teď doktor dával nějakou brožurku jak se dělí léky a spousta léků se v […]

#874360
v vcelka_13265
Registrovaný uživatel

Peťulo, koukám to sis teda užívala, tak hlavně že ti nemuseli dělat punkce, to mi dělali asi v šestnácti celé léto, takže žádný koupání na koupalištích a tak, no paráda to byla.
S těma lékama mi teď doktor dával nějakou brožurku jak se dělí léky a spousta léků se v podstatě může, jen ty společnosti co je vyráběj si nechtěj brát na triko že nějaká těhotná bude mít alergickou reakci tak všude píšou že se to nesmí ale doktoři že vědí, tak když jste nemocné tak asi je lepší jít k dr. aby pomohl než to zkoušet doma vydržet.
Jinak Peťulo s těma věcma, některý mám krásně sněhobílý a některý mám ne zažloutlý ale jako kdybych je něčím polila, prostě fleky ale ukrutný, včera sem se snažila sehnat ten Antiflek jak psala Raduš a normálně na mě koukali jak na blba. Raduš kde ho kupuješ?

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist