RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

14.4.2011 (15:02) #874409 p PeťulaRegistrovaný uživatel Ahojda. Radušš ona byla už v důchodu a měla en jednu dceru a oa se jí nemohla dovolat tak přijeli a….. Ještě uvařila a udělala to v jeho dílně. Nechápeme. Jo a taky mímo budu dávat do zavinovačky,jenže já ho budu mít na podzim kdy je zima a taky […]

#874409
p Peťula
Registrovaný uživatel

Ahojda.
Radušš ona byla už v důchodu a měla en jednu dceru a oa se jí nemohla dovolat tak přijeli a….. Ještě uvařila a udělala to v jeho dílně. Nechápeme.

Jo a taky mímo budu dávat do zavinovačky,jenže já ho budu mít na podzim kdy je zima a taky kvůli tomu,že se míma cítí líp když jsou jakoby upnutá-mají pocit bezpečí.

Kontrola dopadla dobře.Měříme 42mm a odpovídáme týdnu.Poslal nás do Prahy na genetickou konsultaci.Objednala jsem se a jdeme 29.4. ale zítra tam musíme na otočku na odběr krve.Bojím bojím.

Jo a pro zajímavost většího debila-smolaře než jsem já jste neviděli.Jdu se napářet nad hrncem vařící vody,sednu do tureckýho dedu,přikrývám se dekou a zavadila jsem o ucho hrnce takže pěkná dávka na nárt a prsty-no debil,nadávala jsem iscelou noc a vlastně pořád.Celou noc jsem nespala(asi jen hoďku) a měla noho v kbelíku.Panthenol mě hrozně pálit takže šup o kbelíku.Ráno jsem volala obvoďačce tak ještě kalciovou mast-no zítra jdu na kontrolu.Natřela jsem to fenistilem,zavázala,nazula nazouváky a na gyndu.Mám průkazku.Když jsem přijela tak jsem si šla lehnout a za chvíli pojedu na třídní schůzku.Prý se mi holka zlepšila v matematice.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist