RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

20.6.2012 (19:36) #879305 AnonymHost Bondi, ty už se zase srovnáváš s těmi špatnými. Koukej na nás, Maxouš vypije tak 100 ml štávy s vodou. Ráno a večer má mlíko z 240 ml vody (s mlékem je to asi 280 ml) a vždy trošičku (od 10 do 50 ml nechá). Ale plínky má přes den naducané, […]

#879305
Anonym
Host

Bondi, ty už se zase srovnáváš s těmi špatnými. Koukej na nás, Maxouš vypije tak 100 ml štávy s vodou. Ráno a večer má mlíko z 240 ml vody (s mlékem je to asi 280 ml) a vždy trošičku (od 10 do 50 ml nechá). Ale plínky má přes den naducané, takže nevypadá, že by měl málo tekutin. Pití mu nabízím často, záleží na situaci – každých 30-60 minut.
Dneska udělal Maxík veliký pokrok – vylezl tři schody. Chystala jsem zrovna svůj oběd, vrátila jsem se do obýváku ho zkontrolovat a koukám, že je už na druhém schodu a zbývá mu se dostat na poslední schod, máme totiž dvouúrovňový obývák :S Tak jsem ho pozorovala, během pár vteřin se mu podařilo vylézt nahoru, dolezl k jídelní židličce, stoupl si u ní a začal s ní lomcovat. Ještě že jsem ho přistihla už na těch schodech, protože kdyby za mnou přilezl do kuchyně, tak mě z leknutí trefí šlak. Tak jsem zvědavá, kdy se pustí do chození.

Nad oslavou narozenin (my to máme s Bondi skoro nastejno) jsem ještě nepřemýšlela, měla jsem teď jiné starosti. Ale už je to za míň jak měsíc, tak bych měla něco vymyslet. Když říkáte, že dort „musí“ být, tak budu muset něco vymyslet. Ale v rámci bezlepkové diety to není taková legrace (abych mohla ochutnat). S dárkem vůbec nevím. S hosty také ne. Spíš jsem to chtěla pojmout tak, že bude důvod pozvat různé kamarády k nám.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist