RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

13.1.2012 (12:41) #877255 AnonymHost Tak to je nářez !!!!! Aspoň jsem si početla, jak mi bylo blbě 😀 😀 😀 Myslela jsem, že jsem omylem na hlavní stránce klikla na název diskuze, to to pak skákalo na začátek. Ale pak zírám, že je tam stránka 239. Tak jí dám „obnovit“ a ona tam pořád Máňa, […]

#877255
Anonym
Host

Tak to je nářez !!!!! Aspoň jsem si početla, jak mi bylo blbě 😀 😀 😀 Myslela jsem, že jsem omylem na hlavní stránce klikla na název diskuze, to to pak skákalo na začátek. Ale pak zírám, že je tam stránka 239. Tak jí dám „obnovit“ a ona tam pořád Máňa, co jí je blbě 🙂 Kacko, manžel by si asi nenechal namluvit, že jsem březí jako laň, které počne na podzim, ale až na jaře se začíná plod vyvíjet. Ale test jsem si radši po novém roce udělala, používali jsme prezervativ, a přece jen je účinnost 98%, tak aby mě ta dvě procenta nepřekvapila.
Včelko, oni nás takhle cvičí, aby nám nezakrněly od mléka mozky. Už nám takhle jednou udělali bojovku, když nám otočili pořadí příspěvků odspoda nahoru. A pak ještě ty jejich oblíbené hry na nekonečný řádek, který se bez použití entru nedá jinak přečíst.
Holky, jak oblékáte mrňata na ven? Já vždycky mrknu na teploměr, pak také jestli se hýbou nebo nehýbou stromy (vítr tu u nás dokáže dost skutečnou teplotou zahýbat). Dneska jsme vycházeli, bylo kolem dvou stupňů, vítr nebyl. Dala jsem Maxíkovi (jako obvykle) body s kr. rukávem, tričko s dlouhým (před body s dl. ruk. se nedá obléci), punčocháčky, teplé ponožtičky, vyteplené lacláče, na nožičky takové chlupaté botičky (bez pevné podrážky) a svetr s kapucou (je ze silné příze a je zevnitř podšitý fleecem, i kapucka). Rukavičky ani čepičku neměl (rukavičky – palčáky bez palce – si svléká a čepička mi při vyteplené kapucce přišla moc, kontroluji mu hlavičku a vždycky jí měl teplou). Ale ve vesnici jsem potkala jednu známou, se kterou šla nějaká ženská, a ta hned šahala Maxíkovi na ručičky, že prý je má ledové a hned mu přetahovala rukávky přes ručičky. A pak zase vyděšeně: A kde má čepičku??? Tak jsem jí řekla, že je takhle zvyklý a že je eskymák jako já. Ve sporťáku má silnou pletenou deku (od maminky té známé) a pak kryt na nožičky (ale může sahat až k ramínkům). Doma vždycky ověřuji, jestli nemá Maxík studené tělo a má tak maximálně studené ručičky a chladnější nožičky. Ani nosánek nemá skoro studený. Přijde mi zbytečné ho víc navlékat, kolikrát jsem zjistila, že i pod dvojvrstvou bavlněnou čepičkou (+ ta kapucka od svetru) má zpocenou hlavičku. My ani doma nemáme přetopeno, a jak leží na zemi (po dním pěnové puzzle a deka, ale přece jen je u země chladněji), tak si myslím, že je otužilý. Kdyby mu nebylo dobře, tak by se nesmál a kdyby mu byla zima, tak by ani na zemi nedokázal usnout.
Po třech dnech pokusů-nepokusů s mrkví dneska zkusíme zelené fazolky (+ brambor). Doporučuje se vždy aspoň 2-3 dny počkat kvůli alergické reakci, u nás v pořádku, tak zkusíme něco jiného. První dva dny to byla opravdu tak celkem 1 lžička, možná 1,5 , včera jsem si také myslela, že toho ve finále moc nesnědl, ale včera už měl naoranžovělou stoličku a dneska ráno už byla „zahuštěnější“ a dost výrazně oranžová. Pro ty, kterým to bude připad na přechod na další zeleninu moc brzy, bych chtěla připomenout, že pro mě je důležité, zda potravina vadí nebo nevadí (jsem alergik) a potřebuji brzy zavést lepek (kvůli mé celiakii), tak se s tou zeleninou nesmíme moc courat.
Holky, co přikrmujete už dýl, jaký „tvar“ má stolička vašich dětí? Už je to tvar „bobku“ nebo je to pořád jakoby průjem, ale hustý?

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist