RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

27.4.2011 (19:30) #874597 AnonymHost Markét máš pravdu, do cikánskýho bazénu bych také nešla. Kolikrát mi přijde že nemají na sobě plavky ale obyčejné šortky ve kterých přišli. Ani tam kde je plno lidí, nikdy člověk neví kdo do něj strčí. Včera do mě strčil chlap vozíkem tak, že jsem málem narazila břichem do toho svého. […]

#874597
Anonym
Host

Markét máš pravdu, do cikánskýho bazénu bych také nešla. Kolikrát mi přijde že nemají na sobě plavky ale obyčejné šortky ve kterých přišli. Ani tam kde je plno lidí, nikdy člověk neví kdo do něj strčí. Včera do mě strčil chlap vozíkem tak, že jsem málem narazila břichem do toho svého. On odstrkoval cizí vozík, který mu vadil a tak mě s ním dloubnul do zadku, že to pěkně bolelo. A přitom já jsem mu v cestě nestála. Ještě že jsem mu mohla vynadat česky 🙂 Ale byla jsem na něj tak naštvaná že bych mu snad něco řekla i francouzsky. Na to jak se dral tak pak všude civěl, jakoby viděl poprvé v životě obchod.
Sušené ovoce bývá často ještě doslazované, tak člověk musí číst na obalu co vlastně kupuje. Ale takové doma nasušené křížaly z jablek nebo hrušek, to je dobrůtka.
Markét, musíš nám pak napsat o kolik se lišil odhad váhy podle UZ a jaký byl ve skutečnosti. Ještě jsem nepotkala nikoho, čí miminko by mělo menší váhu než podle UZ.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist