RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

4.5.2011 (15:36) #874690 AnonymHost Včelko, já mám termín ode dneška přesně za 3 měsíce. Teda podle toho, co vypočítal doktor 🙂 Už mám dvě třetiny za sebou a ani mi to nepřijde. Dnes dopoledne se mě na to ptali dva lidé – prodavač zeleniny, ke kterému chodím každý týden nakupovat a paní v knihovně, která […]

#874690
Anonym
Host

Včelko, já mám termín ode dneška přesně za 3 měsíce. Teda podle toho, co vypočítal doktor 🙂 Už mám dvě třetiny za sebou a ani mi to nepřijde. Dnes dopoledne se mě na to ptali dva lidé – prodavač zeleniny, ke kterému chodím každý týden nakupovat a paní v knihovně, která mě viděla naposledy v únoru. Včera byl manžel po dlouhé době v hospůdce a má mě prý od všech kamarádů pozdravovat. Točené pivo tu moc k vidění není, všichni pijí v barech lahvové – buď 2,5 dl nebo třetinky. Tentokrát přišel manžel s očima na vrch hlavy, že měl 5 piv. Já na to – a to jsi pak řídil (tady je povoleno 0,5 promile) – a on že to byla piva v lahvičkách o objemu 1,25 dl !!! Ptal se hospodskýho, jestli je náhodou nedostal v reklamní akci. Tak jsem manželovi řekla, že až budu po porodu, tak tam s ním půjdu, nechám si 4 ty lahvičky slít do půllitru a ukážu jim, jak ženská vypije půl litru piva na ex. A bude hned o čem ve vesnici povídat.
Dneska jsem si za odměnu koupila hrášek, jen byl opruz ho vyloupat, zvážit a pak teprve sníst. Kde jsou ty časy, kdy jsem ho dlabala rovnou z lusků 🙂 Sice byl požitek z jezení trochu menší, ale byl krásně slaďoučký, akorát zralý, tak to stálo za to.
Na dnešek se mi zdál zase jeden ujetý sen. Manžel se mi v něm prokecl, že má milenku. Když jsem chtěla vědět, kolik jí je, tak našel na internetu její profil a ukazoval mi ho – Lucie Benešová, moc hezká, dlouhé blond vlasy, 25 let, dvě vysoké školy a kdoví co ještě. Prý to spolu táhnou (to si přesně nepamatuji) buď 19 měsíců nebo rok a 9 měsíců. Vůbec se nestyděl ani se nesnažil omlouvat a vůbec to nevypadalo, že by s tím chtěl přestat. Je pravda že v tom snu byl hodně podobný mému bývalému manželovi, na kterého by to teda sedělo. Ten mi také svoji novou známost oznámil podobným způsobem. Ráno jsem na to svoje zlatíčko uhodila, jak si to jako představuje, že jsem těhotná a on mě takhle dlouho podvádí. Chudák koukal, co to ze mě leze. Jediné na co se zmohl bylo – ale já žádnou Lucii Benešovou neznám a jak je možné že má v 25 letech dvě vysoké školy 🙂 Ještě pár takových snů (minule jsem mu vyčinila, že mi ve snu nepomohl při porodu) a asi ho přivedu do blázince. A on přitom o mě tak hezky pečuje.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist