RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

16.5.2011 (11:03) #874853 m NeliskaRegistrovaný uživatel Zdarec těhulky,tak Markét držím palce, trošku jsi mě vystrašila těmi bolestmi, ale snad to bude dobré 😀 , já se sama sebe snažím obamalutit, že budu mít porod v pohodě, že se prostě zakousnu, nadechnu, zatlačím a bude, tak mi to prosím nikdo nerozmlouvejte:| .Bonduel, tak já jdu ve […]

#874853
m Neliska
Registrovaný uživatel

Zdarec těhulky,
tak Markét držím palce, trošku jsi mě vystrašila těmi bolestmi, ale snad to bude dobré 😀 , já se sama sebe snažím obamalutit, že budu mít porod v pohodě, že se prostě zakousnu, nadechnu, zatlačím a bude, tak mi to prosím nikdo nerozmlouvejte:| .
Bonduel, tak já jdu ve čtvrtek na UTZ, tak snad už mi to taky poví, jsem strašně netrpělivá.
Já taky doma dělám, tak nějak vše, jen nezvedám těžký věci, ale normálně uklízím, ale třeba si během toho na pět minut sednu na gauč. Myslím, že horší by to bylo, kdyby bylo vedro, to prostě nemůžu dělat nic, ale takto v chladnu jsem v pohodě.
Teď děláme pergolu a stání na auto, a to opravdu nepomáhám, to nechávám na manželovi, maximálně radím, ale to dělám strašně ráda, jenom odezvu to nějak nemá 8-| .
Jo a taky jsem si hrála s 1,5 ročním mimčem a dělala jsem různý kraviny, zvedala jsem ho a dělali jsme letadlo a to se všichni úplně zhrozili, jestli jsem se nezbláznila s tím břichem, ale mě to přijde normální si hrát s mimčem v těhu, přeci když budu mít druhý tak to první ani nepochovám???

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist