RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

4.5.2012 (12:31) #878941 AnonymHost Včelko, my normálně kadíme tak jakoby decentně, spíš mín než dřív, ale dnes to fakt stálo za to :).To břicho je blbý. Mě sice zmizelo, ale kůže popraskaná a zmačkaná zůstala. Ale postupně to snad mizí. Nicméně extra krásný to břicho fakt nemám. Bondi, doporučuju svléknout a namazat aspon kousek pod […]

#878941
Anonym
Host

Včelko, my normálně kadíme tak jakoby decentně, spíš mín než dřív, ale dnes to fakt stálo za to :).
To břicho je blbý. Mě sice zmizelo, ale kůže popraskaná a zmačkaná zůstala. Ale postupně to snad mizí. Nicméně extra krásný to břicho fakt nemám.

Bondi, doporučuju svléknout a namazat aspon kousek pod oblečení. Mazala jsem poprvé ve středu, máme krém od Biodermy s modrým barvivem, aby bylo vidět, kde je mrně namazané (pak se to vstřebá). Nesvlékla jsem ji a od toho krému měla modré rukávky, jak jsem se snažila zajet pod ně a malá se u toho šila.

Včera jsem byla na prášky z přítelova otce. On chodí na návštěvu vždy až kolem 8mé večer. Trochu už to pak po celém dni nedávám. Vytahla jsem malou z koupele, štastná, že si sednu a a vypnu a ona bude pode mnou lézt po koberci a akorát zvonek…. Takže člověk nahodí úsměv, aby nebyl neslušný….

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist