RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

2.5.2012 (11:27) #878899 AnonymHost Bondi, u nás je s tím chlebem taky trochu problém. Dávám aspon den starou kůrku, ona to pak docela hezky žmoulá, ale po 15ti min to stejně rozmočí a pak nemá problém to nasoukat celé do pusy. Chce to ohlídat, zatím jsem jí to včas vždy vzala.Včera jsem zkoušela její zoubky […]

#878899
Anonym
Host

Bondi, u nás je s tím chlebem taky trochu problém. Dávám aspon den starou kůrku, ona to pak docela hezky žmoulá, ale po 15ti min to stejně rozmočí a pak nemá problém to nasoukat celé do pusy. Chce to ohlídat, zatím jsem jí to včas vždy vzala.
Včera jsem zkoušela její zoubky na jablíčku. Byli jsme celý den venku (pod skálou 🙂 ), měla jsem tam pro „dospělé“ na sváču jablko. Malá koukala tak hladově, že jsem kus vykousla a dala jí do pusiny. Tak to hezky drhla zoubkama. Asi to budu zkoušet, at se ty zoubky naučí používat. Ještě pak okurka by mohla jít.

To sezení bych neřešila, pokud se Vojta rozhodl, že bude sedět, tak už je na dobré cestě, že to pak dokáže i mimo židličku. Bych ho nekurtovala. To mi připomíná, že už bych jí měla konečně koupit, my pořád krmíme v lehátku, sice je hodně do sedu, ale židli to chce….

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist