RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

30.4.2012 (13:44) #878886 AnonymHost Tak my zase měly po týdnu lepší noc :). Malá usnula v 21h a probudila se až ve 4h, asi hlad, ale pochovala jsem a ještě na hodinku usnula. V 5h mlíčko a pak spánek až do 7h, pak si SAMA hrála v postýlce a při tom opět vytuhla a obě […]

#878886
Anonym
Host

Tak my zase měly po týdnu lepší noc :). Malá usnula v 21h a probudila se až ve 4h, asi hlad, ale pochovala jsem a ještě na hodinku usnula. V 5h mlíčko a pak spánek až do 7h, pak si SAMA hrála v postýlce a při tom opět vytuhla a obě jsme se probraly v 8.30. Super je, že u mě v posteli byla asi na 5min, aby vypila mlíčko.
Odpo vyrazím zase za botičkama, projdu Galerii Harfa, ale bojím se, že v těch velkých krámech nebudou mít menší čísla než 20. Kdyby jste někdo věděl o specielním krámku s dětskýma botičkama v Praze, tak budu ráda. Něco jsem objevila u I.P. Pavlova, tak tam asi sjedu. Nechce se mi botky kupovat přes internet. Trochu mě překvapují ceny, za takové mimibotky chtějí pěkné peníze.

Misho, vy jste používali Nestlé mlíčko s kaší, že? Bylo to do lahve nebo na lžičku? Zítra jedeme na celý den ven, tak bych to chtěla použít. Mám i nějaké přesnídávky, aby jsme netahali do toho vedra jogurt, oběd taky nebudu mít kde ohřát, tak bude malá na tom Nestlé mlíčku, ovocné a jogurtové přesnídávce. To by mělo vedro vydržet. Teda to bude zas boj, jak zabalit :).

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist