RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

30.3.2012 (17:41) #878575 b bonduelleRegistrovaný uživatel Ahojky, tak počasí teda stojí za h….Ráno jsme byli na krvi zase kvůli tomu železu, tak v pondělí uvidíme, co výsledky. Já už bych tak moc chtěla aby jsme to železo brát nemuseli. Teď jsme byli na kafču s dalšíma maminkama tady u nás a bylo to moc fajn. […]

#878575
b bonduelle
Registrovaný uživatel

Ahojky,
tak počasí teda stojí za h….
Ráno jsme byli na krvi zase kvůli tomu železu, tak v pondělí uvidíme, co výsledky. Já už bych tak moc chtěla aby jsme to železo brát nemuseli.
Teď jsme byli na kafču s dalšíma maminkama tady u nás a bylo to moc fajn. Konečně začínáme mít společnost a nejsem furt sama.
Jinak jsem se ptala dokotrky na to, že si Vojta často žmoulá nos, tak říkala, že se alergie ještě u takhle malých dětí v podobě senné rýmy moc nevyskytuje. Že do roka nemají dovyvinutou imunitu a prostě ho jen něco svědí, že by měl případně i červený oči a nejčastějším projevem je kožní vyrážka. Tak mě celkem uklidnila, aspoŇ na chvíli.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist