RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

29.3.2012 (13:02) #878558 AnonymHost Ahoj holky, tak jsem vám sem zas jednou nakoukla – dívám se, že se všeci chystají plavat – no my máme v pondělí poslední lekci a chystáme se do dalšího kurzu. Mám z malýho radost, že se mi po potopení hlavičky přestává zakuckávat:) , jinak si spíš tak hrajeme… Plavečky máme […]

#878558
Anonym
Host

Ahoj holky, tak jsem vám sem zas jednou nakoukla – dívám se, že se všeci chystají plavat – no my máme v pondělí poslední lekci a chystáme se do dalšího kurzu. Mám z malýho radost, že se mi po potopení hlavičky přestává zakuckávat:) , jinak si spíš tak hrajeme… Plavečky máme tyhle http://www.malyplavec.cz/product/kojenecke-plavky-a-plenky/kojenecke-plavky-splashabout-happy-/39, jen jsem si je vyaukrovala za stovku:) Koukám, že teď tam jsou zase http://aukro.cz/plavky-kojenecke-vel-m-6-11-kg-i2224612615.html, jen ne tak pěkné. Jsou prima, že po vytažení z vody z nich jako z plenek netečou litry vody, ale ještě se mi do toho neposrajdil, tak jsme nevyzkoušeli úplně.
A jak jste psali o tom stání – to se vám mrňousci ze země s pomocí něčeho sami postaví? (neptám se Lenči, která by už možná měla pomýšlet na přihlášku Eli do baletu:D ) Radovan se na nožkách zkouší držet, když se na nich s mou pomocí nějak octne, ale nikdy jsem ho nepustila na plnou váhu (třeba jen za ruce) – nevím, jestli je to pro něj dobré, no možná pořád žiju ve starověku. I s těma výživama, Radovánek ještě ovoce neměl, chtěla jsem, aby mi dřív spolehlivě baštil ty obídky bez chutě, než mu začnu podbízet slaďoučké ovoce. Ale už celkem baští, jen to musí mít fakt naprosto rozmixovaný, jakmile jsou nějaké kousky (na horách jsem neměla mixér), tak to nechce*-)
Jo, Misho a u nás se taky neplazí a neleze – jen se posouvá dozadu, nebo se otáčí kolem své osy, houpe se na kolínkách a tím končíme:)
Mějte se, přežijte těch (snad) pár ošklivých dní, ať můžeme zase brzy vystřelit ven na procházky8-|

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist