RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

19.3.2012 (18:03) #878470 AnonymHost Misho, já dnes malou docela ráda zabalila, dopo tu bylo chladno a navíc není úplně zdravá. No, byla kouzelná kočička, v modém kočárku a fusaku a do toho růžovou teplákovou bundičku :). Vlašimské babči mi tu lezly do kočárku a rozplývaly se a že to má malá ráda, tak na ně […]

#878470
Anonym
Host

Misho, já dnes malou docela ráda zabalila, dopo tu bylo chladno a navíc není úplně zdravá. No, byla kouzelná kočička, v modém kočárku a fusaku a do toho růžovou teplákovou bundičku :). Vlašimské babči mi tu lezly do kočárku a rozplývaly se a že to má malá ráda, tak na ně dělala kukuče :).
Nevím, co myslíš prostřihama? Nic přes ramena přehnuté není. Tady jsou připravené díry na 5ti bodový pásy, nahoře to přehnu přes opěradlo, chytnu gumičkama a pak už jen jedu zipem vprostřed fusaku podle potřeby. Bud přikreju jen nožky nebo jedu až k bradě, ručičky má pak vevnitř.

Bondi, Vojta je kus pořádného chlapíka. Neboj, příkrmy zvládne. Postupné přidávání znamená, že bys měla postupně zavádět nové druhy zeleniny, maso. Bud dávat samostatně nebo míchat do něčeho, co mu nevadilo. Tak bys poznala případnou alergii. Ty další dávky bych asi vždy dávala až zvládnete jednu pořádně bez dokrmování mlékem. Jinak u nás se hodně pomalu zaváděl jen ten oběd, ostatní šlo ráz na ráz, to už trvalo třeba jen 3 dny než byla na plné dávce. Kaši doted v plné dávce nedáváme, i když už je na ní měsíc, prostě víc nechce.
S kouskama máme problém celkem doted. Moje vařené už dělám hrubší a jde to, ale dnes jsme měli skleničku do Hami 6měs a nechtěla to, jak to bylo hrubé….snědla toho trochu a začla se cukat. Na zkoušku jsem pak otevřela malou sklenku od 4 měs. a tu slupla za pár vteřin.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist