RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

9.3.2012 (12:58) #878329 AnonymHost To by mě zajímalo, kdo pouští do oběhu tak protichůdné názory na botičky. Podle mých zdrojů by se zase v žádném případě neměly děti nechat venku běhat bosy, protože si můžou poranit nožičky, i na trávě. Aspoň jediná shoda – kotníčkové botičky 🙂 My jsme dostali nějaké botičky po dvojčátkách, ty […]

#878329
Anonym
Host

To by mě zajímalo, kdo pouští do oběhu tak protichůdné názory na botičky. Podle mých zdrojů by se zase v žádném případě neměly děti nechat venku běhat bosy, protože si můžou poranit nožičky, i na trávě. Aspoň jediná shoda – kotníčkové botičky 🙂 My jsme dostali nějaké botičky po dvojčátkách, ty s měkkou podrážkou jsou v pohodě, ale ty co mají pevnou mi přijdou příšerně těžké. A když jsem se dívala v krámě na zimní botičky pro opravdu malé děti, tam mi přišlo, že váší snad kilo. Chtěla jsem tehdy něco do těch mrazů, aby měl Maxík nožičky v teple, ale to by si musel připadat, že jsem mu na nohy dala závaží.
Já bych chtěla botičky nakoupit v Čechách (s tou žirafkou), i když jsou drahé, tak pořád vyjdou levněji než boty tady, když vidím, že v obuvi chtěji za botičky 50 i 70 euro (kožené), tak tolik nestojí ani moje boty (také kožené) a jsou 3x větší. Levnější jsou samozřejmě v obchodech s oděvy, ale tam zase moc nevěřím kvalitě (viz ty těžké boty).
Misho, ten recept zní úžasně, miluji všechno, kde je cibule (a česnek), slanina dodává krásnou vůni i chuť. Tak si to napíšu a musím někdy vytvořit manželovi po příjezdu. Ten alobal se uzavírá pevně (dělá se záhyb)?

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist