RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

29.6.2011 (13:58) #875424 AnonymHost Tak jsem ráno vypravila manžela na služebku, snad se mi nebude moc stýskat :S Už dlouho nikde nebyl, takže to bude docela změna. Ráno mě ještě vyplašil, když se jen tak mezi řečí zmínil, že doufá, že nepřivezou tu pracovní desku na linku, budou to dva kusy přes tři metry a […]

#875424
Anonym
Host

Tak jsem ráno vypravila manžela na služebku, snad se mi nebude moc stýskat :S Už dlouho nikde nebyl, takže to bude docela změna. Ráno mě ještě vyplašil, když se jen tak mezi řečí zmínil, že doufá, že nepřivezou tu pracovní desku na linku, budou to dva kusy přes tři metry a fakt nevím, kam bych je uložila. Hlavně mám strach, abych o ně v noci nezakopla. Musíme doufat, že jim to bude trvat dýl. Ten týden aspoň využiji na přípravu zbytku věcí pro mimčo.
Tady se naštěstí v restauracích nesmí kouřit, takže bych mohla vesele chodit po hospodách 🙂
Na klimatizaci si dávám pozor, proto si v autě moc teplotu nesnižuji, nechávám jí na min. 22 stupních. Kámoš si takhle v létě hezky uhnal angínu, jenže ten si jí dával tak na 16 stupňů.
Misho, přesvědčila jsi mě, že mám našemu prďolkovi koupit i ty nejmenší plínky. Koupím teda jeden balík jedniček a jeden dvojek (oba po cca 30 kusech) a manžel by dokoupil zbytek podle potřeby.
Kacko, jak to že si nemůžeš vzít do porodnice látkovky, to ti přece nemůžou zakázat. Chápu, že je to pro ně praktičtější. Asi by sis musela na ty látkovky vzít nějaký koš.
Vcelko, já jsem také zvažovala nový sestřih, teď mám mikádo ke krku. Už jsem měla vlasy do pasu i skoro ježka 🙂 Mám velkou chuť si zase nechat vlasy ostříhat na krátko, ale raději počkám až jak to budu s mimíšem zvládat.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist