RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

5.3.2012 (13:28) #878241 AnonymHost Leni, hlavně že se malá neopařila. Jinak doufám, že příště budeš mít foťák a toho vašeho stojáčka nám vyfotíš. Ty jí nějak trénuješ, děláš cvičení nebo motivuješ (aby se natahovala za hračkou), nebo to dělá sama od sebe? Fakt je teda hooodně dopředu. Maxík se zatím dokáže jen ze země natáhnout […]

#878241
Anonym
Host

Leni, hlavně že se malá neopařila. Jinak doufám, že příště budeš mít foťák a toho vašeho stojáčka nám vyfotíš. Ty jí nějak trénuješ, děláš cvičení nebo motivuješ (aby se natahovala za hračkou), nebo to dělá sama od sebe? Fakt je teda hooodně dopředu.
Maxík se zatím dokáže jen ze země natáhnout do výšky 40 cm – a šmátrá po všem, co je uložené v přihrádkách u stolků v obýváku (takže vytáhne televizní program, šahá na čudlíky DVD přehrávače… Naštěstí ještě nemá sílu, aby vytáhl slovníky, které tam mám uložené, nebo papíry do tiskárny, které jsou zastrčené víc dozadu. Také vytahuje šuplíky (nebo s nimi aspoň bouchá) u těhle stolků/skříněk, ty mají naštěstí blokaci proti úplnému vytažené.

Holky, blinkalo vám dítě při rýmě??? Maxík ráno zvracel v půli kojení (a šlo ven asi všechno), dopoledne po kojení usnul v náručí, tak to nezvracel, ale teď mi v půli příkrmu zase všechno vyzvracel. Odsála jsem mu dnes 2x nudličky (podruhé těsně před obědem). Poraďte, prosím!!!!

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist