RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

27.2.2012 (13:56) #878163 AnonymHost Včelko, já tě podpořím, u nás se stále nespí a to snad ani žádná nemoc v dohledu. Víkend byl z hlediska spaní šílený. Dnes po týdnu poprvé malá nespala u mě v posteli, ale pláč byl a vstávat jsem musela. Ve 2h řvala jak pominutá, že šla utišit jen prsem. Pak […]

#878163
Anonym
Host

Včelko, já tě podpořím, u nás se stále nespí a to snad ani žádná nemoc v dohledu. Víkend byl z hlediska spaní šílený. Dnes po týdnu poprvé malá nespala u mě v posteli, ale pláč byl a vstávat jsem musela. Ve 2h řvala jak pominutá, že šla utišit jen prsem. Pak byl teda do 7h klid, no úžasný, celé 4h spánku v kuse jsem nazažila ani nepamatuju a mezi 7-8h si ještě sama hrála v postýlce.

Máno, a co takhle marjánkové koláčky pro tu tvoji máti? To by třeba pomohlo :).
Mě sem jezdí jen moje mamka a za tu jsem ráda, je super. Tuhle jsem myslela, že poprvé narazím, když jsme se bavily o příkrmech … já že jsem začla s kaší a mamka říkala, že by už v noci a ráno nasadila UM místo kojení. Mě se to ale nelíbilo, že se mi to zdá moc brzo tak najednou vlastně komplet vysadit kojení. Ona má pocit, že mě malá vycucává. Ale nakonec sama říkala, že si to musím rozhodnout sama. To jsem docela ocenila.

Misho, spaní na šířku je u nás problém :). Malá se mi už napříč nevejde a je věčně zašprclá mezi špruslema a pak fnuká. Už mám postýlku obloženou nejen normálníma mantinelama, ale i provizorníma v druhé půlce.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist