RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

27.2.2012 (16:12) #878165 r RadušRegistrovaný uživatel Misho malý měl děsný den v pátek kdy jsem potřebovala vše uklidit a péct no fakt jako by vycítil že nemám na něj čas tak zrovna měl náladu a spát né a né. Jinak jsem byla tak vytočená jak jsem vám psala o tchýni o tom rámečku že mě […]

#878165
r Raduš
Registrovaný uživatel

Misho malý měl děsný den v pátek kdy jsem potřebovala vše uklidit a péct no fakt jako by vycítil že nemám na něj čas tak zrovna měl náladu a spát né a né.
Jinak jsem byla tak vytočená jak jsem vám psala o tchýni o tom rámečku že mě to nedalo a napsala ji sms co teda s tím rámečkem jestli tam chce nové fotky po 2h mě vollala že ona má dost fotek že si do ložnice pověsila ten velký obraz kde jsme všichni a pak má v obyváku tem kalendář s fotkama a jí to stačí že to nemá kam dat ať si ho nechám 8o| Jako ona má rod barák a pověsené na zdech kraviny od větnamců a drahý kvalitní rámeček nechce :@ … jsem skončila a dárky ji vybere příště můj ale ona na nic není svíčky co dostane dává mě nečte neluští no nic.
To moje mamka si rámky ještě koupí a má jednu celou zeď s fotkama ségry nás a vnoučat čte luští má ráda svíčky a květiny.
My naštěstí zdraví malá měl jen párkrát rýmečku. Dnes jsem byla venku krásně svítilo sluníčko no ale jak se malý vztekal kdaž na něj svítilo a já neměla plenku abych ji dala na boudu tak jsem musle jet opačně no já nevím koupit stříšku nekoupit stejně některé děti už od roku spí 1-2x tak to zvládne bez ní uvidíme. Misho a máš teda ty golfky quinny a s tou polohovací sedačkou nebo jen na sedění?

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist