RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

23.2.2012 (15:02) #878103 AnonymHost Bondi a nenabízeli ti holstr nebo jak se jmenuje ta škatule, co se nosí 24 hodin a snímá činnost srdce a pak to doktoři vyhodnotí. Nevím, jestli by to k v tvém případě k něčemu bylo, ale podle mě by z toho doktoři mohli zjistit, jestli ti srdce bije pořád rychle […]

#878103
Anonym
Host

Bondi a nenabízeli ti holstr nebo jak se jmenuje ta škatule, co se nosí 24 hodin a snímá činnost srdce a pak to doktoři vyhodnotí. Nevím, jestli by to k v tvém případě k něčemu bylo, ale podle mě by z toho doktoři mohli zjistit, jestli ti srdce bije pořád rychle nebo je během dne i „v klidu“. Myslím, že se u toho zapisují i nějaké výraznější činnosti jako domácí úklid a tak.
Misho, u nás bude asi také problém s tou kaší, protože když se otočí po kojení nebo po obědě (kdy jsem jen dokojovala), tak si neblinkne. Ale po kaši, co dostává kolem 16.30, tak to blinkal na bříšku snad 5x s odstupem tak 15-20 minut. Možná je do bříška těžká :S Teď jsme na 120ml vody, 3 odměrkách mléka a 18 g kaše. Já také slyším Maxíka v noci, jak v postýlce štrachá, někdy v jednu, jindy ve dvě, někdy ve čtyři ráno. Ale nikdy nevstávám. On si tam stejně v polospánku šustí hračkama a nepláče, tak není důvod kvůli tomu vstávat. Já bych to nenazývala leností, když dítě nepláče, tak mu nic nechybí.

Leni, marně přemýšlím, proč má Eli problém se spaním. Maximus 🙂 se občas vzbudil s hrozným pláčem, ale to bylo tak hodinu, max. dvě po večerním uložení. V průběhu noci se to nikdy nestalo. Prý se tomu říká noční děsy. Noční můry mají až starší děti a ty jsou až v průběhu noci, ne na začátku. Není na ní moc teplo nebo zima? Neruší jí něco při spaní (nebijou na kostele hodiny, nejezdí auta pod okny)? Já si pamatuji, že jsme měli pod okny zastávku autobusu a nerušil mě tak ten autobus jako takové to pššš, když se otevřou dveře. Nemá v postýlce moc nebo málo místa, nezamotá se do deky? Zkoušeli jste nechat svítit malé světýlko? Ale to by zase mohlo rušit při spaní tebe.

Včera se nám napůl prořízl druhý zoubek (jednička nahoře vlevo), pravá horní jednička už je prořízlá celá. Točníka dělá bez problémů, takže si jen dával načas a motoricky mu nic nechybělo.
Dneska jdeme na oslavu ročních narozenin, tak mi držte palce, ale od někoho něco nechytíme. Chce tam jít i ta Česka od nás z vesnice a to má chřipku, její kluk (3,5 roku) jí má silnější, tak by ho měla údajně nechat doma s tátou. Budou tam děti: 7 měsíců (Max), 1 rok (oslavenkyně), 1,5 a 4 roky. No nevím, jestli je vhodné mezi takové děti chodit se chřipkou. Sice jsme všechny 4 doma, takže by nebyl problém zůstat s nemocným dítětem doma, ale radši bych, kdyby Maxík nic nechytil.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist