RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

18.7.2011 (12:09) #875612 r RadušRegistrovaný uživatel čauky,tak já te´d na konci těhu nechuť a zle od žaludku ráno hladím do ledničky a není na nic chuť a mám pocit na zvracerní večer bych zas snědla co vidím no k mé těhu cukrovce začínám trpět.Jednou mám zácpu z toho zase jdu za den 3x na velkou. […]

#875612
r Raduš
Registrovaný uživatel

čauky,
tak já te´d na konci těhu nechuť a zle od žaludku ráno hladím do ledničky a není na nic chuť a mám pocit na zvracerní večer bych zas snědla co vidím no k mé těhu cukrovce začínám trpět.
Jednou mám zácpu z toho zase jdu za den 3x na velkou. Drobek se tak vrtí, že někdy pěkně trpím břicho poskakuje šíleně to jsem tak fakt u předešlích dvou neměla. Pak mě z toho vrtění bolí v podbříšku a třísla.
V noci mám sležený bok ale na druhý si nemohu lehnout protože mě tam zrovna bolí a nebo musím vstát projít se až to přejde tak si můžu lehnout. Naštěstí spím docela v pohodě jen hůř usínám.
Nell tak nakonec Michalka 🙂 pěkné.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist