RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

31.7.2011 (0:32) #875756 m NeliskaRegistrovaný uživatel Za tím epidárel si stát budu, ale když mi ho prostě dát nebudou chtít, tak s tím asi nic nezmůžu a hádejte se, když máte co dělat sami se sebou a očekáváte od nich pomoc, no to je z toho, že už teď vím, že ta porodnice není jejich […]

#875756
m Neliska
Registrovaný uživatel

Za tím epidárel si stát budu, ale když mi ho prostě dát nebudou chtít, tak s tím asi nic nezmůžu a hádejte se, když máte co dělat sami se sebou a očekáváte od nich pomoc, no to je z toho, že už teď vím, že ta porodnice není jejich zastánce, ale co, budu tam mít manžela, doufám, že to bude v pohodě, že.
Máňo, to je super, že ste se tak rozkojili, já bych taky udělala vše pro to, abych mohla kojit, zdá se že s trpělivostí nejdál dojdeš a nenechám se hned odstavit, mamči mlíčko je prostě mamči mlíčko. No a to cizí mlíko od cizí mamky, to se mi tedy taky trochu ekluje, ale když by nebylo zbytí, tak třeba je to lepší, než umělá, ale samo moje mimčo = moje mlíko 😀 .
Misho, mě už se tak nad a pod pupíkem udělaly takový strijky, ale zase zmizely, tak mažu jako o závod, ale na těch bocích, tam mám tedy strie obrovské a to už mazáním nezachráním, to samé na vnitřních stranách stehen, ach jo, Jak to Raduš psala v té básničce – Jsem hrdá na svoje tělo, strijové tělo 🙂 …………..
Jo a můžete mi prosím vysvětlit, proč porodnice má na svých stránkách porodní plán, kde si zaškrtnete, co jak chcete aby probíhalo a pak si to stejně udělájí podle sebe?? Samozřejmě, že jsou případy, kdy musí rozhodnout doktor, např. kdy je potřeba nastřihnout a tak, ale potřebuju vědět, že to dělají pro blaho rodičky a dítěte a ne, že se to takhle v jejich porodnici zrovna dělá a ještě kvůli nějakým statistikám, no to mám kudlu v kapse.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist