RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

7.8.2011 (14:18) #875824 AnonymHost Tak Misha už má za sebou příjem a možná už je i na sále 🙂 Peťulo, my tu na hlídání nikoho nemáme, takže žádné babičkování se konat nebude. Před pár dny jsme s manželem probírali návštěvu kina, protože tu byli na návštěvě přátelé (a navíc sousedi), a paní byla z malého […]

#875824
Anonym
Host

Tak Misha už má za sebou příjem a možná už je i na sále 🙂
Peťulo, my tu na hlídání nikoho nemáme, takže žádné babičkování se konat nebude. Před pár dny jsme s manželem probírali návštěvu kina, protože tu byli na návštěvě přátelé (a navíc sousedi), a paní byla z malého tak nadšená, že manžela napadlo, že by ho třeba mohla pohlídat kvůli kinu ona. Ale do kina to máme tak 40 minut autem, takže by z toho nakonec mohly být třeba 4 hodiny a to se mi vůbec nelíbí, že bych takhle dlouho nechala ani né měsíční miminko u někoho jiného. Vím, že by se o něj vzorně postarala, ale já to nechci. To si to kino raději odpustím. Ale spíš mě napadlo, jestli by nešlo malého vzít do kina s sebou… A kdyby náhodou zlobil, tak bych holt z kina odešla. Ale to se zkusíme dopředu domluvit s obsluhou a nebo holt půjde třeba manžel sám. Ale myslím, že sám by nešel, kdybychom já s Maxíkem nemohli.
Ale jinak třeba na návštěvy s Maxíkem chodit budeme, byli jsme v pátek u těch přátel=sousedů, v sedm jsem Maxíka vykoupala, pak nakrmila a s kočárkem jsme po osmé hodině přijeli k nim. Asi mu svědčil pobyt na čerstvém večerním vzduchu, protože spinkal až do 23h a pak se vzbudil na krmení, tak jsme s ním jeli domů. Probíhalo to moc dobře a všichni ho chválili, jak hezky spinká (to asi udělal schválně kvůli nám, abychom na něj mohli být pyšní). Na konci srpna jsme pozvaní na svatbu, to půjdeme také. Obřad je odpoledne (radnice a pak kostel), večer pak hostina. Takže pojedeme na obřad, pak se vrátíme domů na koupání a krmení a pojedeme na hostinu. To koupání nechci vynechávat a navíc je teplo, takže nehrozí, že by pak nastydl, navíc nepojedeme okamžitě po koupání.
Ještě něco – Peťul, pokud si dobře vzpomínám, tak Včelka psala něco o tom, že by 8.8. mohla mít nástup do porodnice na císaře, takže už si to tu možná nebude číst. Tak se jí kdyžtak s těmi věcičkami přihlaš později, abyste se dohodly. Neboj, nebude to trpné, byla by škoda, kdybys tu nabídku nemohla využít jen kvůli tomu, že si Včelka tvojí odpověď nepřečetla.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist