RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

9.8.2011 (12:04) #875849 b bonduelleRegistrovaný uživatel Ahojky,tak včera náš Vojtík vážil 1600g, za den přibral 40g, což je teda ve srovnání s Máňou tak půlka, ale na toho našeho malýho prďolu to je dost. Jinak jsme zase zkoušeli včera kojit. Vojta se asi 15 minut tvářil jako že saje, ale ve finále váha ukázala, že […]

#875849
b bonduelle
Registrovaný uživatel

Ahojky,
tak včera náš Vojtík vážil 1600g, za den přibral 40g, což je teda ve srovnání s Máňou tak půlka, ale na toho našeho malýho prďolu to je dost. Jinak jsme zase zkoušeli včera kojit. Vojta se asi 15 minut tvářil jako že saje, ale ve finále váha ukázala, že dal jen 5ml. Je teda fakt, že jsem mu dala druhý prso než v neděli a z toho mám pocit, že to mlíko teče hůř, tak možná se chudák snažil, ale nic neteklo 🙁 . Uvidíme dneska, jak to bude.
Vcelko tak držím palce aby císař proběhl hladce. Kde teda budeš nakonec rodit? Já si teda na Podolí nemůžu stěžovat. Na JIPce i pak na oddělení byly všechny sestřičky i doktoři moc příjemný. Dokonce jednou za mnou na JIPku pustili i manžela i když se to nesmí, ale prý už jsem se stávala pomalu inventářem, tak to na chvíli povolili. Sice jsem pak neležela na klasickém šestinedělí, ale na G2 (pooperační oddělení), ale dokonce tam dávali i vložky a ty síťovaný kalhotky takže super, kor když já neměla nic nakoupeno.
Máňo koukám, že ty naše děti jsou od sebe jen den. Nám jsou přesně 3 týdny dneska. 😀
Peťul a Nelyn ani nevíte jak moc ráda bych byla taky mezi váma těhulkama. Musím říct, že pohled na těhotnou ženskou mi pořád nedělá dobře a chce se mi brečet.
První dva dny po císaři jsem jen při pomyšlení pořád hladila břicho a když mi chtěli dát injekci na ředění krve do břicha, tak moje první reakce byla, BOŽE DO BŘICHA NÉ. Vůbec mi nedocházelo, že už tam Vojtík není.
Včera jsem byla zase u doktorky s tím srdcem a vůbec mě nepotěšila. Dostala jsem nějaký prášky, co budu muset brát nejmíň půl roku a pak musím zase na kontrolu. Prý mi to srdce buší pořád moc rychle a kdybych se třeba rozeběhla, tak by to mohlo být špatný.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist