RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

11.8.2011 (18:54) #875871 r RadušRegistrovaný uživatel Ahojky tak Martínek spinká v kočárku tak zase píšu. Pořád jsem poletovala a musím víc odpočívat začala se mi docela točít hlava tak sem zasedla k PC a píši pokračování z porodnice.Tak na to že mám třetí mimčo jsme bojovali s kojením….:S Martínek se teda na sále pěkně přisál […]

#875871
r Raduš
Registrovaný uživatel

Ahojky tak Martínek spinká v kočárku tak zase píšu. Pořád jsem poletovala a musím víc odpočívat začala se mi docela točít hlava tak sem zasedla k PC a píši pokračování z porodnice.
Tak na to že mám třetí mimčo jsme bojovali s kojením….:S Martínek se teda na sále pěkně přisál nádhera a sestra mi říkala, že mám kojit bez kloboučku, že bych to potřetí mohla zvládnout bez něj , ale nakonec po dvou dnech boje a bolavých bradavek mi druhá sestra řekla že jak se mi nalejí prsa tak s těma mojima krátkýma bradavkama se mě bude těžko kojit a bradavky budou trpět. Tak jsem přešla na klobouček co jsem si přivezla, ale malý ho nechtěl tak jsem otravovala sestry jestli by mi nepujčili jiný, že mám jiný tvar bradavky než je tvar kloboučku co mám no ty byli nepříjemné jako by si říkali má třetí co otravuje. No nakonec mi přinesly ať si vyberu jaký chcu. Tak jeden se malému trochu zdál dobrý tak jsme bojovali dál pořád u toho, ale spal a do toho dostal silnou žloutenku tak pořád ležel na ozařování a já ho málo kojila a prsa už plné tak jsem se těšila že mi malého už přivezou aspoň na kojení. No a ta kráva sestra mi ho nakrmila ze stříkačky prý tam musí být co nejdýl a já ho kojím dlouho přes hodinu. 🙁 Tak a co moje prsa sem ju otravovala že potřebuji odstříkat no ona protivná, že to je ještě dobré no za další hodinu sem otravovala znovu že to není dobré to se na mě obořila ať si to odstříkám ručně že od půlnoci do 5h ráno mají odsávačky ve sterizaci . No sem prohodila kde jsme v dnešní době ručně… a že ráno můj koupí a přiveze mi odsávačku. No jo ale než bude ráno co s prsama tak jsem už studovala jak se odstříkává ručně a zrovna došla sestra s ledama že mi došla teda schladit prsa a pak nachystá tu odsávačku…. No super sláva. Můj mi pak odpoledne přivezl odsávačku a nové kloboučky co mi doporučila moje ségra. Tak ty se Martinkovi moc líbili a mě přes ně ty bradavky tak neboleli a brzo se zahojili naštěstí 🙂 … hodně jsem je léčila na vzduchu a fakt se to líp hojilo. Pak si mě sestry volali jsem na tu elektrickou odsávačku na novorozenecké protože chtěli moje mléko pro malého, na noc mi ho totiž nenosili jen přes den. Stejně to byl boj a když jsem jela s Martínkem domů tak to moje mléko ještě nebylo to pravé ořechové ale doma jsme to dohnali. Sice pořád spí u toho a tak kojím bez zavinovačky aby ho to teplo neuspávalo.

Jinak ty sestry na novorozeneckém by měli projít nějakým kurzem kojení a chování k maminám po porodu protože to fakt bylo šílené všechny si tam stěžovali na ně a hlavně každá říká něco jiného než ta druhá a nedivím se že když se maminky vrátí domů tak ani nekojí s jejich přístupem. Nechápu to v dnešní době 😐 A ani jedna z nich za náma na pokoj nepřišla a neřekla větu“ tak jak se máte maminky jak miminka a jak se daří kojení.„ určitě by to každou šestinedělku potěšilo každá tam bojuje a učí se s miminkem a oni jsou tak protivné….já se už tak těšila domů.

Jinak Martínek je šikula je poklad a štěstíčko naše jsme z něj úplně nadšení .
Já bych ho pořád pusinkovala 🙂 drobečka malého. A ty andělské usměvy jak píšeš Máňo ty na něm miluji 🙂 to je tak nádherné.

Máme široké balení, ještě trošku žloutenku tak ho dávám na sluníčko, očičko má bolavé tak kapeme kapečky a v noci spí 5-7 hod šikulka .

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist