RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

12.8.2011 (19:55) #875877 AnonymHost Kacko, náš prďola také šermuje ručičkama nebo si je cumlá, někdy mi buší pěstičkama do prsa. Někdy se přisaje na první pokus, jindy nějakou dobu má otevřenou pusu a i když mu strčím bradavku tak pusu nezavře a pořád s ní šmejdí. Někdy mi mléko teče tak hodně, že se až […]

#875877
Anonym
Host

Kacko, náš prďola také šermuje ručičkama nebo si je cumlá, někdy mi buší pěstičkama do prsa. Někdy se přisaje na první pokus, jindy nějakou dobu má otevřenou pusu a i když mu strčím bradavku tak pusu nezavře a pořád s ní šmejdí. Někdy mi mléko teče tak hodně, že se až kucká a teče mu to kolem pusinky ven a to přitom polyká na každé nasátí. Když jsem manželovi ukazovala jak mi tryskají gejzírky mléka z bradavky, tak na to koukal jak na zjevení a musel se tomu smát, protože to vypadalo jako fontána, protože těch tryskajících pramenů bylo víc a stříkaly do vzdálenosti několika milimetrů.
Dneska jsme byli na UTZ kyčlí, pravá v pořádku, levá trošičku horší, takže doktor doporučil „široké balení“, i když to není nijak vážné. Jak se dělá to široké balení? Používáme jednorázové plínky, ale mám kolem 10 klasických čtvercových plín, dá se to s nimi balit nějak přes jednorázovku? Je na to nějaký návod, jak to balit???
Jinak jsme si tam užili i dost legrace. Před tím než jsme tam šli, tak jsem malého přebalila v autě, abychom tam náhodou nepřišli s pokakanou plínou. Plínka byla jen trochu pokakaná, tak jsem mu jí sundala a než jsem ho namazala, že mu dám novou, tak začal čůrat. Naštěstí jsem ho měla položeného na nepromokavé podložce, tak to neskončilo nikde v autě. U doktora jsem se dostali skoro hned na řadu, sestra nás zavedla do vyšetřovny, řekla až malého svlékneme a sundáme mu plínku. Dali jsme ho na lůžko, kam ona dala papír. Odešla pro doktora a ten náš mrňous udělal „prd“ a posrajdil ten papír a to docela dost. Tak jsme to začali rychle uklízet, manžel rychle odmotal další papír na podložení, ale než jsme to stačili naaranžovat, tak přišel doktor se sestrou. Sestra to pomohla uklidit. Než se doktor stačil usadit, tak Maxík udělal „prd“ a posrajdil to podruhé a zase pořádně 😀 😀 😀 Ale doktor i sestra to vzali v pohodě. Trochu jsem se lekla, že nám třeba budou nadávat, že jsme malého neměli krmit nebo kdoví co (a to jedl před 4 hodinami, takže času na kakání měl až až, jenže byl většinu toho času v autosedačce, tak neměl asi příležitost se projevit a takhle naplocho se mu to líbilo). Jen se sestra ptala, jestli ho kojím a když jsem řekla že jo, tak jen s úsměvem pokývala hlavou. Nevím, jak vypadají hovínka od nekojených dětí, ale asi je hodně rozdíl v barvě a konzistenci. Také jsem měla obavy, že malý bude při vyšetření plakat, ale byl statečný, jen trochu pofňuknul. Manžel mu měl tlačit ramínka k podložce, sestra mu držela nožičky pokrčené a vždy otočené k jedné straně. Já jsem si myslela, že se ty kyčle budou vyšetřovat (dělat UTZ) v tříslech, ale dělalo se to ze strany zadečku. A největší sranda byla, že to dělal ten samý doktor, u kterého jsme byli v půlce prosince na ultrazvukovém potvrzení těhotenství 🙂 Takže dělal Maxíkovi první UTZ po početí a první UTZ po narození.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist