RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

30.8.2011 (22:53) #876000 m NeliskaRegistrovaný uživatel BONDÍKU, vítám tě zpátky, to jsem ráda, že jste vše dobře zvládli a malýho už máš doma. Jen mě trochu zarazilo, že říkáš, že můžeš být ráda, že ti nikdo nic nezazlívá, to snad nemůžeš vůbec myslet vážně, kdo by ti co měl zazlívat????? Naopak jseš moc statečná, ne […]

#876000
m Neliska
Registrovaný uživatel

BONDÍKU, vítám tě zpátky, to jsem ráda, že jste vše dobře zvládli a malýho už máš doma. Jen mě trochu zarazilo, že říkáš, že můžeš být ráda, že ti nikdo nic nezazlívá, to snad nemůžeš vůbec myslet vážně, kdo by ti co měl zazlívat????? Naopak jseš moc statečná, ne každá by to takto zvládala, však on vše Vojtík dožene a ještě ty naše caparty předežene 😀 Je to bojovník od začátku.
Máňo tak dovolenku vám závidím, já budu v té době někde rozpůlená 😀 , my si zase plánujeme příští léto jezera v Rakousku a už teď se moc těším, ale to je až příští léto, i když my rádi jezdíme na jaře a na podzim, kdy ještě není moc horko a dá se chodit na procházky, tak už bychom mohli vyrazit dříve, no ještě vše uvidíme.
Jinak na předporodním kurzu se Peťul taky maminky ptali na tu pupečníkovou krev, ale moc jim k tomu PA neřekli, jen že se ten program zase rozjíždí od 1.10., že to snad stojí 20-30 tis. a pak ročně nějaký poplatek udržovací, ale je mi záhada, proč, když je to takový zázračný , proč se to jako neodebírá automaticky, třeba i pro cizí, jestliže ta krev může pomoc nějakému dítěti s leukémii, tak až to rovnou odeberou???? NO nic jsem o tom nečetla, takže nic nevím, ale je mi to prostě nějaké čudné.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist