RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

14.2.2012 (13:27) #877899 AnonymHost Ty golfky, co tu psala Včelka, se mi moc líbí .. a zrovna v té modré barvě, že bychom drželi tradici :). Ale až později.Bondi, mě ta váha nepřijde špatně, tak akorát. Jsem zvědavá na naši, jdem ve čtvrtek na poradnu. Eli mi vůbec nepřijde, že by přibírala. Pokud ji nemusím […]

#877899
Anonym
Host

Ty golfky, co tu psala Včelka, se mi moc líbí .. a zrovna v té modré barvě, že bychom drželi tradici :). Ale až později.
Bondi, mě ta váha nepřijde špatně, tak akorát. Jsem zvědavá na naši, jdem ve čtvrtek na poradnu. Eli mi vůbec nepřijde, že by přibírala. Pokud ji nemusím chovat ve 3h ráno, kdy je těžká jak balvan, tak bud mi zesílely ruce nebo nepřibírá. Je nějak při chování pořád stejně lehká. Zato je krásně flekatá. Chudák, krom obličeje a nohou je všude samý červený flek.

Holky, mi v září na půl roku osiříme :'( . Přítelovi včera potvrdili stáž v USA. Až ted z něj vypadlo, že za ním v podstatě budeme moct asi jen na měsíc, na turistické vízum. Než by vyřídil, abychom tam mohli na jeho pracovní, tak bude konec stáže. Jsem z toho docela smutná. Eli tátu 3 měsíce neuvidí, pak za ním na měsíc poletíme a pak zase 2 měsíce bez něj. Když je vidím spolu blbnout, tak je mi z toho fakt smutno. Navíc jí bude rok, tak to bude ještě víc vnímat.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist