RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

10.2.2012 (17:16) #877828 AnonymHost Včelko, tak to Stázka krásně prospívá. Moje doktorka by řeka, že nestrádá. Těm velikostem se fakt nedivím. Výška je parádní. Jsem strašně zvědavá na naše měření, hlavně jestli nám vyrostla hlavička. Nemáš obvod hlavičky? Já jen kolik by tak měla Eli mít. Podle mého měření mi přijde, že se nezvětšuje :(. […]

#877828
Anonym
Host

Včelko, tak to Stázka krásně prospívá. Moje doktorka by řeka, že nestrádá. Těm velikostem se fakt nedivím. Výška je parádní. Jsem strašně zvědavá na naše měření, hlavně jestli nám vyrostla hlavička. Nemáš obvod hlavičky? Já jen kolik by tak měla Eli mít. Podle mého měření mi přijde, že se nezvětšuje :(.

U nás opět teplota .. 38.2. Tak nevím, jestli srážet nebo nechat. Asi zase zoubky. Ani oběd jsem nedala a radši nakojila. Je pěkně nesvá. Trochu zabírá gel. Dopoledne spala 1,5h, ted už taky a ještě spinká.

Teletabísy a současné animované seriály, co jsou třeba v kouzelné školce, vůbec nemusím. Ja vyrostla na krtkovi, pohádkách z mechu a kapradí nebo krkonošských a tak. To, co vyrábějí dnes, se s tím vůbec nedá srovnat. Ale kdoví, co budu nakonec Eli pouštět. Sousedka Teletabísy nesnáší a ted je jejich ročnímu klučkovi pouští, když potřebuje chvilku klidu.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist