RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

27.9.2011 (12:42) #876265 p PeťulaRegistrovaný uživatel Bery jak píšou holky vyprdni se na každýho a pokud uznáš za vhodný to říct Vaškovi či šaškovi tak mu to řekni,ale jinak se na všechny vykašli.Asi tě srbí jazyk to rozkřiknout do světa,ale radši bych ještě počkala a nějakou dobu bych si to saldké tajemství nechala s manželem […]

#876265
p Peťula
Registrovaný uživatel

Bery jak píšou holky vyprdni se na každýho a pokud uznáš za vhodný to říct Vaškovi či šaškovi tak mu to řekni,ale jinak se na všechny vykašli.
Asi tě srbí jazyk to rozkřiknout do světa,ale radši bych ještě počkala a nějakou dobu bych si to saldké tajemství nechala s manželem pro sebe a pak to řekla rodičům a dál.Vdyť je pak dlouhá doba než se to narodí na přípravu.Já jsem zítra v 35tt a připadám si jak vyvrhnutý vorvaň na pláži.Nevím čím to je,jestli tím,že jsem starší než u dcery nebo jak jsem prožila jedno zklamání tak se víc pozoruji,že mě tohle bolí a támhle píchá a pálí žáha a nemůžu rychleji vstát a ikdyž vstanu tak než se narovnám tak už bych to nejradši vyprdla,ale když se mi tam Bopišek mele tak si zase říkám,že ať tam radši zůstane,žepo těhle pohybech se mi bude strašně stýskat.
A to že jsme každá ještě v jiných diskuzích tak to je podle toho kdy se prckové měli narodit,ale ta naše hlavní snažilková jede pořád a scházíme se tu stále.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist