RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

7.2.2012 (15:32) #877728 AnonymHost Raduš, Martínek má pěkně srandovní vlásky. Maxík je má také dlouhé hlavně nahoře, akorát že já mu z nich vyčesávám kohouta. Ale kolečko vzadu už mu zarůstá chmíříčkem.Leni, já teda zírám, jak je Eli na všech čtyřech :O Maxík se teda také občas snaží, ale jen se mu podařilo trochu nacpat […]

#877728
Anonym
Host

Raduš, Martínek má pěkně srandovní vlásky. Maxík je má také dlouhé hlavně nahoře, akorát že já mu z nich vyčesávám kohouta. Ale kolečko vzadu už mu zarůstá chmíříčkem.
Leni, já teda zírám, jak je Eli na všech čtyřech :O Maxík se teda také občas snaží, ale jen se mu podařilo trochu nacpat kolínka pod sebe. Bříško docela zvedá nad podložku. Ale pořád se ještě ani jednou neotočil ze zad na bříško. Zatím se otáčí jen na bok, ale i to je úspěch, to dřív také nedělal.
Dneska po obědě moc nespinkal, ale vypadal odpočatě, když spinká takhle krátce, tak se často vzbudí s pláčem. Zato když jsem kolem půl druhé musela vyluxovat barák (od dříví na topení je všude bordel), tak řval na celé kolo. Je to tak příšerně zoufalý pláč, že se bojím, aby z toho děsu (zvuku vysavače) neměl infarkt. 14 dní jsem jen zametala a vytírala, ale teď už jsem fakt musela. Až když jsem se dostala až úplně k němu (začínám v patře, pak v přízemí nejdál od něj), tak přestal a podupával si nožičkou.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist