RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

29.9.2011 (14:31) #876287 p PeťulaRegistrovaný uživatel Díky Bery. Tak dneska kontrola o mého dr a natáčení srdíčka miminka a zrovna bylo zvrhůru a to jim někdy přestalo psát jaký to byly rány jak je ten přístroj citlivý.Když se to měřilo před 11lety s dcerou tak ta mi zas spala a sestra mi musela hýbat s […]

#876287
p Peťula
Registrovaný uživatel

Díky Bery.

Tak dneska kontrola o mého dr a natáčení srdíčka miminka a zrovna bylo zvrhůru a to jim někdy přestalo psát jaký to byly rány jak je ten přístroj citlivý.Když se to měřilo před 11lety s dcerou tak ta mi zas spala a sestra mi musela hýbat s břichem,že potřebuje vidět akci jak je vzhůru.
Ptal se mě jestli už nechci jít na kontrolu do nemocnice a mě že se nechce tak si mě objednal na příští týden.Do průkazky mi už napsal hodnoty 1 ze 3 a to zkrácení čípku(méňě 50%),konsistence (polotuhá),směr čípku(medio sakrálně)
Také kontroloval utz jestli je hlavičkou dolů a je -HURÁÁÁÁÁÁÁÁ
Zase jsem dostala balíček pro maminku.

Bondí já jsem tenkrát dceru taky chtěla naučit po 3hodinách a právě proto se mi omezilo mlíko a na míň a tak jsem odstříkávala ikdyž spala a pak mi to stříkalo samo.Praktikuj to takhle pár dní jak ti ta poradkyně řekla a klidně si to mlíčko zamraž a pak ho můžeš použít třeba na jídlo nebo pak na přípravu jídla.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist