RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

6.2.2012 (14:31) #877710 AnonymHost A když zrovna nebrnká tou spodní ručičkou, tak tou vrchní chytá vše co je v dosahu 🙂 Největší sranda je, když mě oběma ručičkama chytně za podprsenku nebo tričko, jako kdyby ze mě chtěl vytřást duši. Jsem ráda, že nejsem sama, jehož dítko má neklidné ručičky. Já nechávám Maxíka na zemi […]

#877710
Anonym
Host

A když zrovna nebrnká tou spodní ručičkou, tak tou vrchní chytá vše co je v dosahu 🙂 Největší sranda je, když mě oběma ručičkama chytně za podprsenku nebo tričko, jako kdyby ze mě chtěl vytřást duši. Jsem ráda, že nejsem sama, jehož dítko má neklidné ručičky.

Já nechávám Maxíka na zemi celý den, už se naučil, že když je unavený, tak si tam usne. Jen po obědě jsem ho začala dávat do postýlky, protože na zemi stačí málo, aby se vzbudil. V postýlce chvíli kouká a blbne si tam s hračkami nebo tahá peřinku, ale pak usne a včera spal 2,5h v kuse. Možná na mimča působí to počasí spavě a nasazují zimní spánek jako zvířátka.
Postýlku jsem také zavedla proto, aby věděl, že „teď“ je čas odpočívat. Ale má tam normální denní světlo, při denním spaní nedoporučují zatmívat, tak jen trochu zatáhnu závěs, aby mu sluníčko nesvítilo přímo na hlavičku.
Dneska třetí porce Ratatouille. Měla jsem trochu obavy, protože je tam spousta věcí, co ještě neměl (rajče, lilek, paprika červená, cibule), ale vypadá to, že reakce žádná. Jsem ráda, že jsem jí vyzkoušela, ale teď už jí kupovat nebudu, je tam totiž přidaná sůl a cukr. Věděla jsem to už při kupování (je od 6. měsíce), ale myslím si, že ten jejich nápis „omezený obsah soli, jen pro zvýšení chuti bez zatížení organismu dítěte“ je jen reklamní tah. Je tam totiž 3x více soli než v jiných příkrmech a navíc je ta zelenina, ze které to je, dost chuťově výrazná i bez soli. Možná si to budu kupovat pro sebe, protože by se to mohlo dát na boloňské špagety, tak mi to chutnalo.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist