RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

6.10.2011 (1:15) #876348 p PeťulaRegistrovaný uživatel Já znala jen podle vidění jednu bábu kterou celá ves nemusela a dokonce ona nikoho nezdravila.Svého muže utrápila.Chudák,poslala ho na trávu pro kozu a on si chodil do příkapu odpočinout a tam spal.V noci mu nějakým železem bouchala do něčeho.A švagrová vedle ní bydlela(bába je po smrti) a to […]

#876348
p Peťula
Registrovaný uživatel

Já znala jen podle vidění jednu bábu kterou celá ves nemusela a dokonce ona nikoho nezdravila.Svého muže utrápila.Chudák,poslala ho na trávu pro kozu a on si chodil do příkapu odpočinout a tam spal.V noci mu nějakým železem bouchala do něčeho.A švagrová vedle ní bydlela(bába je po smrti) a to tam byli každou chvilku policajti,protože se jí poříd něco nelíbilo,ale oni musí,ale už ji nebrali vážně.Ona švagrovým dětem nadávala a když švagrová i jeji teta valezla na zahradu tak za 5min. tam byla pořád nadávala a když u švagrový stavěli elektrický betonový sloup tak bába vlezla do jámy a policajti ji museli dostávat ven a taky visela na tom sloupu.No proč to povídám,tak ta bába tak smrděla,že ani autobusáci ji nebrali do autobusu.
No ale bydlet vedle takovéto osoby je podara.Švagrová to má nahraný a to je bomba.
Já jak dělám v prámě v supermarketu tak to je teda síla,když na tabe promluví člověk kterýmu táhne z huby.Bleee+o(

Nel já taky dceru přenášela přesně o týden.Tak počítám,že i teď budu přenášet.No koupila jsem si malinový listí,ale začnu ho pít až ke konci října a uvidíme zda to pomůže.
Na tom kursu se jedna mamina ptala na ten epidural a ona ji odpověděla,že někdy ho maminy chtějí zbytečně.Že když ten porod probíhá jak má tak nemá cenu dávat epidural.Dát ho je dobré když se porod najednou zastaví anebo když rodička nemá už dost síly tak pak jo a dá se to regulovat aby jen nabrala síly.No a taky právě říkala,že na noc je tu jen jeden kdo ji píchá a že když je na příjmu bouračka tak spíše musí být tam,ale odběhne,ale kdyby se za tu dobu stalo něco na tom sále u bouračky tak má malér.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist