RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

7.10.2011 (14:22) #876359 m NeliskaRegistrovaný uživatel Jé Bondíku ty jsi mě zase těma fotečkama tak navnadila, já už chcu taky, a jak si sám drží tu flašu, to je cvrček, no pořád si nemůžu uvědomit, že něco takového mám v břiše, asi mě to fakt dojde až se narodí, no ty fotky máš boží tedy.Peťul, […]

#876359
m Neliska
Registrovaný uživatel

Jé Bondíku ty jsi mě zase těma fotečkama tak navnadila, já už chcu taky, a jak si sám drží tu flašu, to je cvrček, no pořád si nemůžu uvědomit, že něco takového mám v břiše, asi mě to fakt dojde až se narodí, no ty fotky máš boží tedy.
Peťul, ten čaj z maliníku piju už asi od toho 38tt, je i dost dobrý, tak si ho občas udělá i manžel, no snad mu to neublíží, i jím to lněné semínko, i když do toho se musím trochu nutit. Trošku mě to natahování štve i kvůli práci, protože se natahuje doba, kdy jsem trochu nepoužitelná, práce stojí a nikdo neví, zda mi můžou volat nebo ne, tak jim to trochu komplikuju, včera jak jsem byla celej den na tom monitoru, tak jsem měla fůru změškaných hovorů, tak to dneska obvolávám, no je to stížená situace, že nikdo neví dne ani hodiny.
JO a holky vy koupete každej den? Máte to jako rituál, já četla, že mimčo se může koupat i obden nebo jednou za tři dny.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist