RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

1.2.2012 (21:48) #877648 AnonymHost Ahoj květinky,tak se hlásím, že jsme přežili víkend v jeseníkách a teď v týdnu vůbec nestíhám, protože furt musím jezdit do školy… V sobotu jsem myslela, že se půjdu někam opít:P Tam se nedalo s mrńousem snad nikam jít, pokoje, že bych zaplakala i na školním výletě (na postelích jsme si […]

#877648
Anonym
Host

Ahoj květinky,
tak se hlásím, že jsme přežili víkend v jeseníkách a teď v týdnu vůbec nestíhám, protože furt musím jezdit do školy… V sobotu jsem myslela, že se půjdu někam opít:P Tam se nedalo s mrńousem snad nikam jít, pokoje, že bych zaplakala i na školním výletě (na postelích jsme si početli, kdo koho miluje, kdo je co za zvíře, a skřípala tak, že když muž lezl do patra, tak se malej vzbudil a začal strašně řvát…), natož na rodinném víkendu, no naštěstí bylo nádherný počasí, tak to aspoň vlívalo optimismus. V neděli jsem si s Radovánkem na zádech udělala nádherný výlet po běžkařské stopě a odpo jsme s taťkou zkusili sáňky, na kterých malej hnedka vytuhl, takže mu bylo úplně fuk, co se s ním děje. Takže nakonec celkem dobrý, ale jako dovolenou snů to teda neberu:^) Jinak jsem malýmu obličejík mazala normálně zimním krémem z avonu a v pohodě.
V pondělí první plavání proběhlo všelijak – posunuli nám začátek a já jak to měla vypočítané a naplánované s jídlem a spaním, tak byl nakonec Radovánek v bazénku unavenej a ke konci lekce naprosto nepoužitelnej a protivnej. No snadu příště bude líp. Pozitivní bylo, že se ničeho nebál:)
Tak jsem dneska koupila prvních pár skleniček příkrmů – tak nějak pátý přes devátý, teď se vás začnu strašně vyptávat – třeba: počítají se brambory jako další druh zeleniny? Já tam totiž dýni a cuketu viděla jen s bramborama… Přemýšlím, jestli dát Radovánkovi první mrkvičku jako dáreček k půlročním narozeninám:P Ale možná zkusíme dřív. V pátek jdem na prohlídku k dr., tak jsem zvědavá, co se dozvíme.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist