RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

20.10.2011 (15:38) #876479 p PeťulaRegistrovaný uživatel Ahoj holky.Díky,že mi výběr jmen schvalujete.Já jsem spíše taky chtěla nejen to,že se mi líbí,ale taky to,aby když bych na prcka zavolala a otočilo se půlka vsi,že by měli stejný jména.Vím jaké to je být ve třídě tři Petry,4 Jany,3 Evy,atd. Tak dneska jsem byla na kontrole v nemocnici […]

#876479
p Peťula
Registrovaný uživatel

Ahoj holky.Díky,že mi výběr jmen schvalujete.Já jsem spíše taky chtěla nejen to,že se mi líbí,ale taky to,aby když bych na prcka zavolala a otočilo se půlka vsi,že by měli stejný jména.Vím jaké to je být ve třídě tři Petry,4 Jany,3 Evy,atd.

Tak dneska jsem byla na kontrole v nemocnici a na porod to nevypadá.Sice mám ještě 13dní do termínu,ale už to vidím,že přenáším jako u dcry přesně o týden.A to doma dělám všechno.Asi se vrhnu na praní a věšení záclon.Od pondělka jsem řekla taťkovi,že ho usexuji-jestli to pomůže.
Nevím sice jaký to má smysl chodit už měsíc před porodem do nemocnice když je tam pokaždé jiný dr a každý ti řekne něco jinýho.Minule doktorka na otázku zda můžu chodit plavat řekla,že můžu tak dneska mi pan dr řekl,že to moc rád nevidí.No tak jsem si řekla,že půjdu na plavečák ještě zítra a pak už skončím,ale to se zblázním.
Jo a jak mě natáčeli srdíčko miminka tak ležím,pozoruji ty čísla a najednou ozvy srdíčka prcka pryč.Tak povídám sestřičce,že se asi prcek otočil,no tak to zkoušela jestli ho najde a bylo úplně na druhé straně a nahoře(u prsu)obrovská boule.Povídá,že tohle se jí ještě nestalo,že by se takhle otoilo při měření,že se tam pěkně mele.Tak mě na chvilku vyhnala ven se projít a pak když natáčela tak zas usnulo takže prcka budila,ale nenechalo se vzbudit-jen reagovalo,ale pak vždy usnulo.Takže budu mít neposedný dítko s tvrdou palicí-no paráda.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist