RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

25.1.2012 (18:08) #877531 AnonymHost U nás alergie žádné nejsou, tak snad není u toho lepku o strach. Eli chybí něco přes 2 týdny do 6ti měsíců. No, ted už jí tuto skleničku nedám, až po těch 6ti měsících.Já jen doufám, že reakce nebude žádná, protože jsem tu pitomou etiketu od příkrmu přečetla až když jsem […]

#877531
Anonym
Host

U nás alergie žádné nejsou, tak snad není u toho lepku o strach. Eli chybí něco přes 2 týdny do 6ti měsíců. No, ted už jí tuto skleničku nedám, až po těch 6ti měsících.
Já jen doufám, že reakce nebude žádná, protože jsem tu pitomou etiketu od příkrmu přečetla až když jsem ted odpo dávala skleničku do myčky a to už v sobě Eli měla svoji 1. dávku bílého jogurtu. Máme malé žroutě. Zmizelo v ní 60g jogurtu ani nemrkla a dožadovala se dál, ale to už dostala prso.
Já si dávala taky hodně pozor, co v každé skleničce je. I jsem je záměrně řadila, aby se druhy moc nemíchaly a nebylo víc než 1 nový druh po 3 dnech. Až dnes. V té skleničce bylo dle obsahu nově jen malinko cibule, tak jsem jí to dala, že v tom už všechno zná. Mělo mi dojít, že ty těstoviny jsou špatně.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist