RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

31.10.2011 (19:23) #876567 b BeryRegistrovaný uživatel Holky jdu od doktora a jsem uplně vytočená!!! Musím s epodělit a vy mi řekněte jestli je to oprávněné nebo ne. Rozhodla jsem se přes víkend, že chci screening ve 12.týdnu. Dopoledne jsem volala do ordinace jak to uděláme jestli potřebuju žádanku nebo jak to chodí, ale pořád měli […]

#876567
b Bery
Registrovaný uživatel

Holky jdu od doktora a jsem uplně vytočená!!! Musím s epodělit a vy mi řekněte jestli je to oprávněné nebo ne. Rozhodla jsem se přes víkend, že chci screening ve 12.týdnu. Dopoledne jsem volala do ordinace jak to uděláme jestli potřebuju žádanku nebo jak to chodí, ale pořád měli obsazeno, nebo to nebrali. V pondělí tam jsou dlouho, tak jsem tam vyrazila po práci. POčkala sem až vyjde sestra a řekla jí co chci, ona ať si počkám na žádanku. Takže dr vyšetřil další 3 ženský (60minut) a sestra s papírem mezitím stále nevyšla. Pak si zvala do „předsálí“ další 3 ženský, ale já tam nešla, s tím, že mi jen ze dveří podá tu žádanku!! Ona né, ať jdu dál. Takže čekám až odbavěj další ženskou, a jsem na řadě. Jdu k doktorovi, on mi na papír napíše datum poslení MS (to znám taky) a žádám screening, razítko, podpis, tel.č. a to je vše. Já povídám, tak mi aspoň řekněte kam mam jít a v čem to spočívá??? A on mi řekl, že do SANUSU, a že mi tam naberou krev, k tomu začal vysvětlovat proč se to dělá, no na to sem se neptala, ale nechala sem ho to doříct. V tom mi spadla brada, protože v tom vysvětlování řekl, že on by na ty vady přišel taky, až mě pošle na odběry ve 20!!!!!!!týdnu, ale to může být složitější přerušit to těhotenství. Snad se triply po celé republice dělají v 16.týdnu?!?! No a navíc mě šoklo, že i na ty obyč odběry by mě posílali bůhvíkam, to znamená, že v týhle ordinaci mi nejsou schopný vzít ani krev??? Nashledanou.
Já myslela, že screening spočívá v kombinaci krev + ultrazvuk!!! Asi jak kde? Navíc jsem teď narazila na názor, že všude, kde berou peníze za to že vzali krev, a udělali obyč ultrazvuk, že to je podvod, protože nejdůležitejší součástí toho vyšetření je právě ten ultrazvuk na šíjové projasnění. A to dělají jen někde. No prostě vám dají další fotku, my jsme spokojený a oni za to berou 500 – 1500. Slyšela jsem taky ledacos.
Tak co říkáte? Mám gynekologa s praktikami co se děly za komunismu, nebo je to naprosto normální??? Já mam dneska chuť poslat dopis na komoru, jestli takovou péči myslej vážně?

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist