RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

12.1.2012 (23:03) #877252 p PeťulaRegistrovaný uživatel Teda,teda holky já vás nestíhám.Jeden den vypustím a jsem v pr… nestíhám číst.A když čtu tak to abych měl u sebe papír a zaznamenávala si na co reagovat. Máňo ta návštěva je fakt mazec.Taky to nesnáším a příště bych se vyhýbala si ji vzít domů.No v sobotu tu byla […]

#877252
p Peťula
Registrovaný uživatel

Teda,teda holky já vás nestíhám.Jeden den vypustím a jsem v pr… nestíhám číst.A když čtu tak to abych měl u sebe papír a zaznamenávala si na co reagovat.

Máňo ta návštěva je fakt mazec.Taky to nesnáším a příště bych se vyhýbala si ji vzít domů.No v sobotu tu byla kamarádka s dětmi a ten starší to je hrozný-připadá mi nevychovaný a neposlušný.Minule nám vyhodil pojistky v celým baráku a teď chtěl znova,ale to jsem mu řekla,že ne.No tak šel,přisunul si stoličku k ledničce a všechny magnetky schodil a tím pádem i papíry co jsou na ni-složenky,atd.Maminku neposlechl.Já supěla8o| -drobky od brambůrek všude,chtěl nalívat pořád pití sám,střílel neviditelnou pistolí.

Bondí mám tu leták jak správně srážet teplotku tak ti ji pošlu

Vcelko taky jsem si všimla,že Bery od té doby co jsme psaly o tom,že pořizovat korbičku nebude tak tu nebyla.

Ros.lenko vítej tu.Vždyť takhle diskuze je plná holek ze srpňátek.Jen Bondík s Nelynou bal v záříjovkách a já říjen-listopad.

Raduš to je naprosto normální,že ti tohle dělá u kojení.V neděli jsme byli u našich pro dceru a přijela tam ségra s klukem 7měsíců a sedíme a kojíme a Max v pohodě,ale Radeček 5x potáhnul a sed a smích a znova.Ale ségra v klidu.Děti všechno zajímá.Malí miminko nemá takovou sílu na sosání a do pusinky se mu toho hodně nevejde jako tomu většímu.Já dávala dceři když byla malá kukuřičný tyčinky-když je žmoulají v pusince tak lepí.
Jo a Raduš plavete taky doma?Ještě,že máme soji studni a nemusíme platit městskou to bychom se prohli.Kolik lekcí jste měli?

Prý je hezký Itálie,ale jižní,že je to pro děti jak stvořený.Já bych jela,ale asi jen pár dní Chorvatsko,ale minulý rok jsme se s jedněma známejma dohodli,že k nim přijedeme a sjedeme Otavu.Popluji i s Maxíkem-vždy před jezem s ním vylezu a pak zase nalezu.Viděla jsem takhle rodičů,že to praktikovali

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist